Ten se vrací do klece po téměř dvou letech. „Těším se moc, je to krásný comeback a ideální návrat do kolotoče MMA,“ prozrazuje.

Jako severský bůh hromu roztáčí své kladivo, tak je připraven Kužela znovu rozpohybovat své pěsti a předvést to nejlepší ze zápasnického řemesla. Ostatně tak jako vždy. „Fanoušci se mají opravdu na co těšit, bude to stát za to,“ říká bojovně naladěný borec z Karlových Varů. Pravda. Spoléhat může na obrovskou podporu z hlediště. „Hodně lidí mi fandí, bude to pořádný kotel,“ ví dobře.

V pořádku je naštěstí i zdraví, které bylo příčinou delší pauzy. „Drží to naprosto perfektně,“ pochvaluje si Tomáš „Thor“ Kužela.

Ilustrační foto
Březová hraje na umělce

V oktagonu se mu postaví do cesty Srb Stefan Miogradovič. „Přiznám, že toho o něm moc nevím. Oproti tomu, když člověk má nastudováno, v čem je soupeř dobrý a na co se zaměřuje tu bude v pátek trochu ztížené. Budu muset improvizovat,“ uvědomuje si Kužela.

Nicméně žádné dlouhé vyčkávání tady zřejmě nečekejte. Od začátku se bude tvrdě bojovat. „Připraven jsem myslím velmi dobře. Můj trenér Láďa Ivančák se mnou tráví soustu času, věnuje mi kus svého osobního života, za to mu skládám velkou poklonu,“ děkuje karlovarský zápasník.

Na tvrdém tréninku se podíleli i další. „Týmový trenér pražského RPG (Renegade Prague Gym) David Vyvážil a Jarda „Číňan“ Poborský z domovského MMA Karlovy Vary mě také nešetřili,“ poukazuje Tomáš Kužela.

LK Slovan Karlovy Vary, oddíl běžeckého lyžování.
Běžci karlovarského Slovanu řádili v Horních Mísečkách