Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Turnaj trojic vyhrálo družstvo Lamy

Cheb - Nejlepším hráčem basketbalového kempu Ronak 2009 byl zvolen Martin Petrikovič

14.8.2009
SDÍLEJ:

Basket. Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Ve dnech 03.08 – 09.08.2009 se v areálu hotelu Ronak u Jesenické přehrady uskutečnil basketbalový kemp dětí ročníků 1998,1999 a 2000. Je to nastávající nová generace basketbalového oddílu TJ Lokomotiva Cheb.
Pod vedením trenérů Václava Hadaše, Zdeňka Chocholatého, Jindřicha Wastla a Sylvie Plchové zde trénovalo celkem 37 dětí. Celý kemp byl zaměřen na získání fyzické kondice, atletickou průpravu a zdokonalení basketbalových dovedností.
Denní program začínal budíčkem v 7:30hod. a ranní rozcvičkou. Po snídani následovaly dva dopolední tréninky a po obědě a poledním klidu další dvě tréninkové jednotky. Po večeři a hodinovém odpočinku pak závěrečný vytrvalostní běh na 2,3km.„Vše, co jsme měli v plánu, se nám podařilo naplnit. Jsem velmi spokojen s přístupem všech zúčastněných dětí. Přestože je po úvodních dvou dnech bolela celá tělíčka, tak makaly zodpovědně a svoje úkoly si plnily na sto procent,“ zhodnotil přístup svých svěřenců jeden z trenérů Václav Hadaš.
Kromě basketbalu se děti věnovaly i jiným volnočasovým aktivitám. Zahrály si vybíjenou, badminton, stolní tenis, ale třeba také velký turnaj v karetní hře „prší“. A ptorože jinak nepršelo, vítaným zpestřením každodenní dřiny bylo i koupání v Jesenické přehradě.
Součástí basketbalového kempu byl i turnaj trojic a střelecká soutěž jednotlivců o hodnotné ceny a poháry. Turnaj trojic nakonec vyhrálo zaslouženě družstvo „Lamy“ ve složení Jasmin Dojčarová, Martin Zeisek a David Magaram, které ve finále porazilo 19:12 „Šutráky“ ve složení Jinřich Wastl, Barbora Pavelková a Erika Holubová. V zápase o 3.místo byli nakonec úspěšnější „Barevní tygři“ Miroslav Kočka, Adéla Jalovcová a Antonie Gangurová, kteří zdolali o pouhý jediný bod 17:16 „Smrťáky“ ve složení Kristýna Čejková, Veronika Poslová a Jan Hadaš. „Turnaj jsme odehráli ve trojicích a před losováním rozdělily dětí do tří výkonnostních košů, ze kterých pak vybírali tak, aby jednotlivé trojice byly co nejvíce vyrovnané. Průběh turnaje nás přesvědčil, že tato volba byla správná a chtěl bych moc ocenit i výkony ostatních družstev, která nedosáhla na přední příčky, ale přesto podala podle nás trenérů velmi kvalitní výkony,“ shrnul na závěr celý turnaj Jindřich Wastl.
Ve střelecké soutěži, které se skládala z dvojtaktu zprava a zleva, trestného hodu a dalších čtyř střeleckých pozic nakonec v napínavém finále a dodatečné rozstřelu zvítězila Nikola Čadová, která porazila Ninu Apoštolovou. Při slavnostním nástupu byl nakonec ohodnocen každý z účastníků a odnesl si diplom a nějakou drobnost. Na úplný závěr pak za komplexní přístup, jak v atletické přípravě, nabírání fyzické kondice, tak i v basketbalových dovednostech byl vyhlášen nejlepší hráč basketbalového kempu Ronak 2009 a stal se jím Martin Petrikovič. Z děvčat si pak sošku pro nejlepší hráčku odnesla Nina Apoštolová. „Byla to těžká volba. Adeptů na tyto dvě nejcennější trofeje bylo samozřejmě více, ale vyhrát opravdu může jen jeden. Pokud budou všichni na sobě pracovat nadále, tak intenzivně a dobře jako doposud, bude tato volba pro nás trenéry čím dál těžší, ale to nás na druhou stranu může jen a jen těšit,“ popsal závěrečnou volbu nejlepších basketbalistů Zdeněk Chocholatý.
Na zhodnocení celého basketbalového kempu Ronak 2009 jsme se zeptali Václava Hadaše. „Lepší počasí jsme si nemohli přát. S naším soustředěním začalo letos konečně léto. Samozřejmě bych chtěl znovu moc poděkovat našim malým basketbalistům a basketbalistkám za jejich přístup po celou dobu našeho kempu! Velmi rád také musím poděkovat všem našim sponzorům. Městu Cheb za jeho finanční podporu našemu soustředění, Železářství bratrů Vránových v Písečné ulici, které nám přispělo na ceny koupí pohárů a sošek, firmě Tercom za pořízení krásných dresů na mistrovskou soutěž, které se od září poprvé s družstvy nejmladších a mladších minižáků zúčastníme.A úmyslně až na závěr chci moc a moc poděkovat celému personálu hotelu Ronak u Jesenické přehrady, za přístup s jakým se nám věnoval a za vše, co pro nás udělal.“
Basketbalový oddíl TJ Lokomotiva Cheb uvítá ve svých řadách další zájemce o tuto nádhernou hru jakou je basketbal! Přijďte se svými dětmi ročníky 1999, 2000, 2001 do Sportovní haly od 1. září 2009 podívat se na náš trénink Bližší informace na našich internetových stránkách basketcheb.estranky.cz
(váha)


14.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení