V Lipové u Chebu se opět po roce koná u fotbalového hřiště setkání zákazníků značky Renault, spojené jako tradičně s cyklistickým závodem. Jsou však připraveny i novinky jako spinning pro každého pod vedením zkušených instruktorů, aerobic pro ženy a dívky pod vedením mistryně světa ve fitness Jany Stöckelové.

Během setkání bude připraveno občerstvení, grilování, hudba i zábava a soutěže pro děti. Sraz je 3.10. 2009 v 10:00 hodin. Pořadatelé připravili na ukázku celou modelovou řadu nových vozů značky Renault včetně letošní podzimní novinky - Renaultu Megane Grandtour.

Pro příznivce a vyznavače cyklistiky je připraven závod horských kol – 4. ročník Renault Marathon MTB, jehož se může zúčastnit každý, kdo bude mít zájem. Tratě jsou vybrány tak, aby si každý přišel na své. Zkusíte adrenalinových 55 km nebo pohodových 15 km?

Hlavní trať: 55km - start z Lipová, Doubrava, Palič (kolem hřbitova) přes les, Kyselecký hamr, Nový Svět, v Paliči prudce doprava směr Brtná, po žluté Újezd, Dyleň, , sjezd na Mohelenskou cestu, Plánský můstek, Mohelenské Pláně, Dyleň, sjezd na signálku směr Cheb, odbočka vpravo směr Kozly, 200 m sjezd vlevo do Hroznatova, náves, kolem hradu a Lorety rovně na Kozly, odbočka vlevo za značkou Kozly lesní cesta směr Doubrava, Doubrava, Lipová – cíl
Trať pro příchozí:

25km - start z Lipová, Doubrava, Palič (kolem hřbitova), Kyselecký hamr, Nový Svět, Palič, signálka směr Cheb, odbočka vpravo směr Kozly, 200 m sjezd vlevo do Hroznatova, náves, kolem hradu a Lorety rovně na Kozly, Kozly, odbočka vlevo za značkou Kozly lesní cesta směr Doubrava, Doubrava, Lipová – cíl

15km - start z Lipová, Doubrava, Palič, Horní Lažany, Dolní Lažany, Lipová – cíl

Všechny tratě budou řádně značeny; informace při prezentaci před závodem.

Start: 11.00h - hlavní kategorie, 11.15h - příchozí 25km, 11.30h - kategorie děti / mládež do 15 let a příchozí 15km.

Kategorie: ženy, muži, příchozí ženy, muži a děti

Podmínky účasti: každý závodník musí být vybaven plnou přilbou, účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou povini dodržovat pravidla silničního provozu a soutěžní řád pro závody horských kol v ČR.

(em)