Do léta měla sobota teplotami sice hodně daleko, ale tentokrát padlo jen několik kapek, a tak se mohl okresní přebor na skalenském hřišti odehrát. Účast nebyla nejvyšší, do soutěže se zapojily pouhé čtyři týmy – SKN Skalná, Loko M. Lázně, PSK Cheb a Jiskra Aš B. Hrálo se systémem každý s každým, poté střetly první se čtvrtým a druhý se třetím. Vítězové si to pak rozdali o vítězství, poražení o třetí místo.

Vítězství ve skupině sice získali Mariánskolázeňští, kteří nepoznali hořkost porážky, ale po semifinálové výhře nad Aší narazili ve finále na SKN Skalná, se kterým tentokrát nezopakovali výkon ze základní skupiny, když prohráli po vyrovnamném duelu 1:2 a patřilo jim druhé místo. Z vítězství se tak právem radovali domácí nohejbalisté ve složení P. Weinfurter, J. Steiner a K. Ulmon, kteří si tak připsali na své konto další cenný úspěch. Byl o to cennější, neboť hned dvakrát porazili silný celek PSK Cheb.
Třetí místo vybojoval tým PSK Cheb, který porazil mladý tým Jiskry Aš 2:0.

Výsledky ve skupině


Loko M. Lázně – SKN Skalná 2:0, – PSK Cheb 2:1, Jiskra Aš 2:0.
SKN Skalná – PSK Cheb 2:1, Jiskra Aš 2:0.
PSK Cheb – Jiskra Aš 2:0.
Semifinále
Loko M. Lázně – Aš 2:0, SKN Skalná – PSK Cheb 2:0.
O třetí místo
PSK Cheb – Aš 2:0
Finále
SKN Skalná – Loko M. Lázně 2:1


Šéf skalenského týmu Pavel Weinfurter zářil po turnaji štěstím. „Vyrovnaným výkonem s Karlem Ulmonem na síti jsme byli schopni přehrát takové nohejbalové persony jakými jsou Pepa Vážný z Loko M. Lázně nebo Bohouš Krůta z PSK Cheb. Tito dva hráči patří určitě mezi nejlepší v okrese. Titulu si velmi cením, a to i z osobního pohledu, neboť jsem v trojkách dosud nikdy nezvítězil.

A i když by se mohlo zdát, že účast nebyla velká, kvalitativně byla určitě nejvyšší, neboť se turnaje účastnily všechny kapacity okresu,“ míní Weinfurter, který vyzdvihl výkon Karla Ulmona, hrajícího trenéra SKN Skalná. „Sytémovou hrou, kterou nám Karel naordinoval, nás dovedl ke konečnému vítězství, které je o to cennější, že jsme odehráli devadesát procent bez bloků. Navíc se nám dařilo i v útoku,“ připomněl.

Šéf SKN Skalná a zároveň i předseda Okresního nohejbalového svazu označil turnaj za vydařený. „Rád bych poděkoval všem zúčastněným týmům, zvláště pak mladým hráčům Jiskry Aš, kteří se nezalekli zkušenějších nohejbalistů a bez bázně bojovali do posledních setů. Stejně tak zaslouží dík rodina Vokounových, která se starala o občerstvení a samozřejmě musím vzpomenout i sponzora přeboru, kterým byl Chebský pivovar. Ten věnoval vítěznému družstvo sud Hradní 11.“

Nyní už čekají na okresní nohejbalisty závěrečné boje o titul okresního přeborníka. „Nezbývá, než abych si přál, aby nám forma ze soboty vydržela do důležitých soubojů s PSK Cheb a Loko M. Lázně,“ doufá Weinfurter.