V kategorii do 91 kg se fanoušci bojových umění mohli těšit na intenzivní souboj mezi Maxem Větrovcem a Tomášem Plevou z domácího Lesák Teamu Heřmanův Městec. Přestože Větrovec bojoval s výrazným vyčerpáním, dokázal zaskočit soupeře a v jednom z nejnapínavějších momentů zápasu ho dostal do počítání.

Tato dramatičnost poskytla vzácnou příležitost nahlédnout na neustálou výzvu, kterou představuje vylepšení fyzické kondice pro dosažení vrcholu v tomto náročném sportu. Dalším vrcholem večera byl zápas Ondřeje Hlaváčka, který se ve váze do 75 kg utkal s Jakubem Řezníčkem z MG Pardubice.

Hlaváček opět potvrdil svou dominanci na scéně, když si připsal třetí vítězství v řadě. Přestože se Řezníček ocitl pod silným tlakem, v zápase byl třikrát počítaný, prokázal výjimečnou odolnost, která mu vysloužila uznání a respekt diváků.

„Je třeba zdůraznit, že naše výsledky jsou následkem neúnavného úsilí, odhodlání a talentu všech zúčastněných sportovců. Jejich neustálé úsilí dokazuje, že bojová umění jsou mnohem více než jen sportem, jsou způsobem života, který vyžaduje maximální závazek a soustředěnost,“ upozorňoval trenér karlovarských zápasníků František Linhart.

Zápasníci karlovarského Alpha Gymu rozparádili publikum na Lesák Fight Night.Zápasníci karlovarského Alpha Gymu rozparádili publikum na Lesák Fight Night.Zdroj: Lesák Fight NightVe váze do 64 kg se diváci mohli těšit na dlouho očekávanou odvetu mezi Martinem Brázdou a Josefem Bidlem z Lesák Teamu Heřmanův Městec. Navzdory svému agresivnímu úsilí a nekompromisní taktice, se Brázda musel smířit s prohrou na body. Přesto jeho výkon zanechal silný dojem, nejvíce díky jeho neustálému tlaku po celý zápas. Tento výjimečný večer by nebyl možný bez mimořádné práce organizátorů Lesák Fight Night.

Jejich odhodlání a vize přeměnily tuto událost v nezapomenutelnou zkušenost s atmosférou, která ještě dlouho bude rezonovat v srdcích fanoušků. Právě fanoušci si zaslouží uznání za jejich podporu a nadšení pro sport, kdy napomáhají vytvoření jedinečné atmosféry na každém z těchto zápasů.

„Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěchu této události, a s nadšením očekáváme zápasy, které přinesou další galavečery v Sokolově na IAF a v Mariánských Lázních na Noci boje,“ nastínil závěrem Linhart další program zápasníků Alpha Gymu.

Talent Ondřej Linhart dominuje českému Muay Thai

Talentovaný fighter karlovarského Alpha Gymu Ondřej Linhart, vybojoval během uplynulého roku titul mistra České republiky ve váze do 32 kg v organizaci České Muay Thai Asociace (C.M.T.A.).

Linhartův mimořádný výkon potvrzuje jeho postavení jako jedné z nejtalentovanějších mladých nadějí v Karlovarském kraji. Linhartovo rok byl zářným příkladem odhodlání a výdrže. Jeho sezona začala výzvou, když prohrál hned svůj první zápas. Tento začátek by mohl mnohé mladé bojovníky odradit, ale ne Ondřeje.

Zápasníci karlovarského Alpha Gymu rozparádili publikum na Lesák Fight Night.Zápasníci karlovarského Alpha Gymu rozparádili publikum na Lesák Fight Night.Zdroj: Lesák Fight NightTato počáteční prohra se ukázala jako katalyzátor pro jeho úspěch, když následně vyhrál pět zápasů v řadě, což vyvrcholilo ziskem mistrovského titulu.

Linhartův talent tak sahá daleko za rámec Muay Thai. Je také aktivní v MMA a Grapplingu, což dokazuje jeho všestrannost a schopnost přizpůsobit se různým bojovým stylům. Brzy ho čeká odveta v MMA s Nikolasem Novákem z Reinders MMA, kterého již jednou Linhart jednoznačně porazil.

Linhart se tak rychle stal jedním z nejjasnějších talentů českého bojového umění. Jeho úspěchy představují nejen jeho osobní vítězství, ale také posilují pozici Karlových Varů jako místa, které produkuje špičkové talenty v bojových uměních.