Ohodnoťte tento kemp v anketě v pravém sloupci.

Ronak se nachází na břehu Jesenické přehrady u Chebu, v samém středu takzvaného lázeňského trojúhelníku.

„V rámci Živýho léta na Ronaku připravujeme pro návštěvníky bohatý kulturní program,“ uvedl Václav Procházka z Ronaku. „V příštích dnech u nás vystoupí například Švihadlo, uskuteční se zde čtvrtý ročník Wakeboardingu, zahraje Nightwork a mnozí další.“

Kromě mnoha koncertů ale Ronak láká i něčím dalším. „Také můžeme návštěvníkům nabídnout restauraci se zážitkovou gastronomií,“ popisoval. „Lidé k nám chodí na prvotřídní českou i mezinárodní kuchyni,“ uvedl. Klienti si mohou vybrat ze tří jídelních lístků, dle ročního období. Nouze není ani o kvalitní výběr vín.

Zákazníci také navštěvují náš lobby bar či letní terasu s živou hudbou.“ Lidé si Ronak vybírají ale také pro uspořádání svateb, oslav, firemních večírků či školení. Mnozí se tam ale zastavují také třeba při turistice – mezi klienty patří například cyklisté, rodiny s dětmi, příznivci koupání v přírodních vodách, ale i další výletníci. „Ronak se nachází u Jesenické přehrady, takže lidé rádi využívají možnosti se u nás osvěžit. Plus je, že to mají blízko k občerstvení a dalšímu zázemí.“

Restaurace s 59 místy je otevřená po celý rok od 8 do 22 hodin. Kuchyň funguje od 8 do 21 hodin (snídaně do 10 hodin). „Denně přes poledne nabízíme meníčka za nízké ceny,“ uvedl Procházka. Platit mohou lidé kartou, ale i stravenkami – Ticket restaurant, Sodexho Pass, Gastro Pass. Kromě toho se mohou přes WiFi připojit k internetu.

Kromě toho lidé přijíždějí na Ronak relaxovat. V suterénu hotelu Ronak je suchá sauna, u které lze nastavit teplotu v rozpětí od 50°C do 120°C. U sauny je k dispozici i malý bazén se studenou vodou a sprchový kout. Maximální kapacita je pět osob.

„Zájemci přijíždějí ale také kvůli masážím,“ popisoval Václav Procházka. „Zákazníci si mohou odpočinout v masážním a rehabilitačním salonku.“ Ujistil, že služby provozuje odpovědná osoba na živnostenský list. Služby Ronak nabízí po celý rok, je ale nutné se předem na hotelové recepci objednat.

Živý léto 2009 na Ronaku

Není nouze o dobrou hudbu:
7. 8. Švihadlo & United Flavour
IV.ročník Wakeboardingu na Ronaku
14. 8. Nightwork + DJ Maniac (Nu Jazz, Bosa nova, Neo Swing…)
21. 8. Čankišou + TSM
28. 8. Maradona Jazz