Automatizované distribuční centrum bude mít celkovou rozlohu 31 500 metrů čtverečních. „Jsme rádi, že velice důležitou část infrastruktury e-commerce realizujeme v brownfieldu a z chátrajícího areálu vzniká zelená mekka moderního obchodu,“ řekl Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni pro ČR a Slovensko.

„Nový sklad v Chebu, který je vedle Berlína a Štětína již třetím skladem, nám umožňuje být ještě blíže našim zákazníkům a více zkrátit dodací lhůty. Otevřením nové pobočky chceme udržet krok s naším silným růstem jakožto společnosti a jsme rádi, že máme po svém boku tak silné partnery, jako jsou Panattoni a Accolade,“ řekl Sven Herrmann, viceprezident pro řízení dodavatelského řetězce společnosti Autodoc, která pochází z Berlína.

Společnost se zabývá prodejem náhradních dílů. Kromě Německa je aktivní v 26 evropských zemích. Autodoc se orientuje na zákazníky prostřednictvím aktivit na sociálních sítích, technické podpory v lokálních jazycích zemí, ve kterých působí, a sortimentu přizpůsobujícího se aktuální poptávce. Produktové portfolio nyní zahrnuje přibližně 4 miliony produktů od 1 400 výrobců pro 166 značek automobilů, 23 značek nákladních automobilů a 154 značek motocyklů.

Základní škola a mateřská škola v Plesné prošla velkými změnami, další významné ji ale čekají.
Na střechu školy chtějí solární panely, mateřské škole přistaví další patro