Po šestiletém působení ve společnosti JBKB na pozici generálního ředitele se Anthony Schofield vrací zpět do své domovské společnosti Chivas Brothers, která je stejně jako JBKB součástí francouzského koncernu Pernod Ricard. Zde bude zastávat funkci ředitele pro veřejné záležitosti. Novým generálním ředitelem společnosti Jan Becher Karlovarská Becherovka, a.s., se od počátku roku 2015 stane Marc Beuve-Mery, původem z Francie, který pracuje ve společnosti Pernod Ricard od roku 1990.Marc Beuve-Mery působil v rámci Pernod Ricard na různých pozicích. V roce 1992 byl jmenován finančním a provozním ředitelem mezinárodních značek Duty Free. O tři roky později se stal finančním a správním ředitelem Pernod Ricard Španělsko. V roce 1997 se ujal funkce finančního a provozního ředitele společnosti Ricard v Marseille, kde působil do roku 2003, kdy byl jmenován generálním ředitelem společnosti Pernod Ricard Mexiko. V roce 2006 se stal generálním ředitelem Havana Club International a o šest let později, od roku 2012, vedl jako generální ředitel pobočku Pernod Ricard Keňa a východní Afrika.

„Jsem velmi šťastný, že přicházím do společnosti Jan Becher Karlovarská Becherovka. Měl jsem již možnost seznámit se s kolegy a přesvědčil jsem se, že tým tvoří spousta nadaných a nadšených lidí. Všechny úkoly a příležitosti, které nás společně čekají, jsou pro mě velkou profesní výzvou. Becherovka Original je jedinečnou značkou a můj předchůdce Anthony Schofield a jeho tým byli velmi úspěšní v jejím rozvoji nejen v České republice, ale i v zahraničí. Mám stejnou ambici posilovat pozici Becherovky doma a její růst ve světě," říká ke svému nástupu do funkce generálního ředitele Marc Beuve-Mery.

Anthony Schofield se po dobu svého působení zasloužil o realizaci řady významných projektů, které přispěly k rozvoji společnosti v posledních letech a umožnily jí udržet si vedoucí pozici v segmentu prémiových lihovin. A to i přes celkovou nepříznivou situaci na trhu. Pod jeho vedením Becherovka Original také významně navýšila podíl exportu a počet destinací na 40 zemí. Na český trh byly za jeho působení uvedeny dva zcela nové úspěšné produkty Lemond (2008) a Ice&Fire (2014). V roce 2010 byla dokončena výstavba nové továrny v Karlových Varech Bohaticích a nový výrobní areál byl v loňském roce doplněn o nový velkokapacitní sklad.

„Ačkoliv mne velmi mrzí, že opouštím Českou republiku po tolika produktivních i náročných šesti letech, myslím, že přišel správný čas předat otěže této skvělé společnosti a ikonické značky Becherovka svému nástupci. Může ji obohatit o novou energii a nápady. Musím upřímně říci, že pro mě bylo potěšením pracovat a žít posledních šest let v České republice, protože je zde hodně skvělých lidí. Praha a tým společnosti Jan Becher mi budou opravdu velmi chybět. Odjíždím ale s těmi nejlepšími vzpomínkami," dodává ke svému odchodu bývalý generální ředitel Anthony Schofield.