Zámečník – mechanik a opravář strojů a zařízení

Rozšiřujeme výrobu a pro posílení týmu údržby hledáme vhodné adepty se zkušeností s výstavbou výrobních linek a údržbou mechanických částí strojů. Vhodná práce pro mechaniky se zkušenostmi s velkými strojními zařízeními (důlní zařízení, stavební stroje, velká motorová vozidla) a zámečníky. Práce je organizována ve směnném provozu.

Nástrojař – obsluha CNC soustruhu

Do úseku nástrojárny hledáme pracovníka se zkušeností s obsluhou CNC-soustruhu. Náplní práce je výroba, opravy a úpravy nástrojů (zápustek) pro kovárenskou výrobu. Znalost prostředí „Sinumerik 840 D" výhodou. Práce je organizována ve směnném provozu.

Nástrojař – mechanik

Do úseku nástrojárny hledáme pracovníky pro montáž a přípravu nástrojů (zápustek) do kovárenské výroby. Součástí práce jsou i drobné mechanické opravy a údržba nástrojů. Vhodná práce pro vyučené obráběče, mechaniky či nástrojaře. Práce je organizována ve směnném provozu.

Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, velmi dobré mzdové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu zasílejte své nabídky včetně profesního životopisu e-mailem na adresu info@hammerwerk.cz nebo poštou na adresu HF-Czechforge s.r.o., Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Termín uzávěrky přihlášek je 9. září 2015, nástup možný dle dohody.

www.hammerwerk.cz