Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Do Valencie přicestovaly dvě běluhy z Charkova: Odborníci na mořské savce evakuovali tento týden dvě běluhy z delfinária v bombardovaném Charkově.
Záchrana Čechů v Norsku: Dva čeští rybáři, kterým se na lodi porouchal motor, museli na moři u ostrova Veiholmen strávit přes 20 hodin.
Putin a Kim potvrdili dohodu: Ta mimo jiné předpokládá vzájemnou pomoc obou států v případě agrese proti některému z nich.
Hyský je novým koučem fotbalistů Karviné: Přivede si s sebou trenéra brankářů Václava Wintera. Za asistenty si vybral Marka Bielana s Radimem Grussmannem.
Opatření pro dovoz z Ukrajiny: Evropská komise zavede cla na dovoz ukrajinských vajec, uvedl podle agentury Reuters mluvčí EK.
Nehoda na železnici: V úseku Brandýs nad Labem - Čelákovice se srazil vlak s osobním autem. Vlaková doprava bude omezená do půl deváté večer.
Řešení nedostatku kvalifikovaných pracovníků v ČR: Do českých firem bude moct ročně nastoupit až 1000 studentů indonéských technických škol.
Srážka motorky s nákladním autem v Chrášťanech: Tři jednotky hasičů zasahují u vážné nehody na Litoměřicku. Motorka začala hořet, její řidič nepřežil.
Nominace do čela Evropského parlamentu: Frakce Evropské lidové strany dnes opět nominovala maltskou političku Robertu Metsolaovou.
Muž z Plzně se nudil a tak zapálil sklad: Vladimír Brož způsobil obří požár se škodou v řádech desítek milionů korun. Vyvázl s podmínkou, ale musí škodu splatit.
Nehoda autobusu na silnici u osady Nebesa u Aše: V autobuse bylo 9 cestujících a řidič. Po nehodě nebylo možné otevřít dveře, museli pomoct hasiči. Nikdo se nezranil.
Albánští fotbalisté hráli s Chorvatskem 2:2: V balkánském derby jim zajistil vedení v 11. minutě záložník pražské Sparty Qazim Laci.
Útok v Praze 7: Zadržený muž je lokality útoku, je pod vlivem alkoholu a policie může vyloučit, že by cokoliv nasvědčovalo terorismu.
Válka na Ukrajině: Tamní úřady vytvořily národní registr, který má dokumentovat případy sexuálního násilí páchaného ruskými silami.
Napadení šesti lidí v Praze 7 na Argentinské ulici: Dva zraněné po útoku nožem si převzali do péče záchranáři. Policisté řeší motiv 52letého útočníka.
Senát na vyznamenání nominoval Mašíny: Mezi kandidáty jsou rovněž Alice Masaryková, Fero Fenič, Eva Jiřičná, Josef Lada a Josef Vágner.
Dopady znečištění ovzduší na zdraví: Po vysokém krevním tlaku je druhým nejčastějším faktorem, který přispívá k úmrtím, tvrdí vědci.
Smrt ve Beskydech: Záchranáři dnes zasahovali u cyklisty se selháním krevního oběhu v lesnatém terénu u Kozlovic.
Kauza Čapí hnízdo: Vrchní soud v Praze požádá Evropský parlament o zbavení imunity Jany Nagyové.
Důsledky horka: Trvající vlna veder v Indii zvýšila v hlavním městě Dillí spotřebu elektřiny na rekordní maximum.
Tragédie ve vojenském prostoru Libavá: Výcvik při kterém v pondělí při výbuchu munice zemřel voják a osm dalších bylo zraněno, pokračuje podle plánu. Onsemi se zvětšuje: Americký výrobce polovodičů rozšíří výrobu ve svém závodě v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku.
Připomínka prosincové střelby v Praze: Před filozofickou fakultou už stojí pomník obětem střelby, při které útočník zavraždil 14 lidí a dalších 25 zranil.
Na Karlovarsku je nedostatek policistů: Mnoho z nich odchází ještě před vypršením lhůty potřebné pro výsluhový příspěvek kvůli špatnému platu.
Nehoda v Hradci Králové: Hasiči zasahují u srážky osobních aut ve Střelecké ulici. Nikdo se nezranil, provoz je částečně omezený.