deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Konzevativní léčba fotbalisty roku: Fotbalista Leverkusenu Patrik Schick věří, že by se z vleklého zranění třísel mohl dostat za tři až čtyři týdny.
Kvůli dluhopisům k soudu: Majitelé dluhopisů Credit Suisse, které po sloučení s UBS ztratily hodnotu, zvažují s právníky hromadné žaloby.
Z pytlíků dlaždice: Egyptský start-up vymyslel recyklaci plastových tašek na dlaždice pevnější než cement. Zatím jich recyklovali 5 milionů.
Horká noc na Krymu: Krymský Džankoj hlásí exploze. Ukrajina uvádí zničení raket Kalibr. Ruská správa tvrdí, že zasáhla protivzdušná obrana.
Sérii srovnali na 1:1: Hokejisté mistrovského Třince vyhráli druhé čtvrtfinále extraligy na ledě Sparty 3:2 v prodloužení.
Kulich na lyže za 200 franků: Konec Credit Suisse probudil i online tržiště. Lidé prodávají malé zlaté cihly i lyžařské čepice s logem banky.
Zveřejní wuhanské dohady: Prezident Biden podepsal zákon o publikacit zpravodajských informací o možné spojitosti covidu s laboratoří ve Wuhanu.
Zotavená hvězda: Martina Navrátilová řekla Piersi Morganovi, že překonala rakovinu. Rozhovor odvysílá moderátorův pořad v úterý.
Boje u Bachmutu: Ukrajinská armáda má úspěchy "v určitých úsecích" fronty, jinde postupili Rusové, uvedla náměstkyně ministra obrany.
Dub na paměť Alžbety II.: David Attenborough zasadil pamětní strom v novém lese k platinovému jubileu zesnulé královy v parku v Richmondu.
Strop na ruskou ropu: Země G7 zřejmě ponechají dosavadní strop na ceny ruské ropy pod tržní hodnotou. Snižovat ho ale nejspíš nebudou.
Soudní reforma: Izraelský Knesset v prvním čtení schválil omezení pravomocí Nejvyššího soudu k zasahování do jmenování ministrů.
Státní zástupce rozhodne, zda podá obžalobu: Policie dokončuje vyšetřování v kauze údajného dotačního podvodu bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře.
Vyhrál anketu s náskokem 200 bodů: Útočník Leverkusenu Patrik Schick byl podruhé za sebou zvolen nejlepším českým fotbalistou roku.
Náhrada za zrušená představení: Newyorská Metropolitní opera musí ruské operní pěvkyni Anně Nětrebkové vyplatit 200 000 dolarů.
Spolupráce na vyšetřování na Ukrajině: Česko poskytne Mezinárodnímu trestnímu soudu až 15 forenzních expertů ministerstva obrany a dva forenzní experty policie
Hvězdný rychlík: Moderní rychlovlak z Montreux do Interlaken ve Švýcarsku dostal jméno Shania Train na počest zpěvačky Shanii Twain.
Konec pátrání: Policie odvolala pátrámí pro čtrnáctiletém chlapci. "Našli jsme ho až Karlovarsku, je v pořádku," uvedla policie.
Pes v potrubí: Osmnáct hodin vyprošťovali dobrovolníci psa, který se zaběhl šestadvacet metrů do podzemí vodní štoly. Našli ho živého.
Mountfield porazil Bílé lvy 3:2: Hokejisté Hradce Králové vyrovnali stav čtvrtfinálové série extraligového play off s Libercem na 1:1.
Ruský útok na východě: Ukrajinské úřady vyzvaly obyvatele města Avdijivka k evakuaci. Opěrnému bodu ukrajinské obrany obklíčení
Pád ze třetího patra: Ženu z Frýdku v kritickém stavu dopravil do nemocnice vrtulník.
Podezření na zločiny proti lidskosti: Při potlačování protestů proti vládě mohly represe iránského režimu dospět až k zločinům proti lidkosti, řekl expert OSN
Metrák zlata kokainového kartelu: Britské úřady zajistily na letišti Heathrow zlaté odlitky v hodnotě 4 milionů liber. Mířily z Venezuely do Švýcarska.
Francouzská vláda vydržela: Po návrhu centristů nenašel dost hlasů pro svržení vlády ani podnět krajní pravice. Důchodová reforma bude platit.