Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Třináctileý kluk ukradl auto: Ostravští policisté po zadržení zjistili, že je na útěku z polepšovny. On i 21letý kumpán byli pod vlivem drog.
Útočník napadl ženu na letišt v Miami: Muže zadržela policie, pobodaná oběť je v kritickém stavu v nemocnici. Provoz terminálu byl krátce narušen.
Mladá česká veslařka je mistryní světa: Rychlostní kanoistka Barbora Betlachová zvítězila v Plovdivu v kategorii do 23 let na olympijské trati 500 metrů.
Vedra budou pokračovat, přijdou bouřky: Vysoké teploty přetrvají zítra na Moravě a ve Slezsku, západu Čech hrozí dnes večer silné bouřky, hlásí meteorologové.
Kůlna ve Smržovce shořela kvůli nedbalosti: Zasahovaly 4 jednotky, uchránily blízký dům. Požár vznikl zřejmě neopatrností při zacházení s otevřeným ohněm.
Následky izraelského úderu v Jemenu: Při úderu na přístav ovládaný rebely ostřelujícími Izrael a lodě v Rudém moři zemřelo 6 osob, 80 bylo zraněno.
Lidé na Mallorce znovu protestují: Obyvatelé ostrova na neděli naplánovali další demonstrace proti nadměrné zátěži masovou turistikou.
Skupina Lucie chystá turné: Kapela oznámila, že příští rok na podzim oslaví 40 let na scéně koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Bratislavě.
Ruské stíhačky startovaly k americkým bombardérům: Moskva tvrdí, že letouny se blížily k hranici nad Bartnesovým mořem, píše Reuters.
Španělská police rozbila drogovou síť: Mezinárodní skupina dodávala do Evropy kokain. Policisté zatýkali v osmi zemích, zajistili i osm plavidel.
Bangladéšský soud omezil vyhrazená místa: Vládě nařídil, aby 93 % úředníků nabírala podle kvality. Určení třetiny míst pro děti veteránů vedlo ke tvrdým protestům
V Hlučínském jezeru utonula žena: Lidé ji z vody vytáhli bez známek života, přivolaní záchranáři už nemohli pomoci.
Netanjahu posunul odlet do Washingtonu: V pondělí se měl sejít s Bidenem, schůzka je přesunutá na úterý, zřejmě kvůli tomu, že se prezident léčí s covidem.
Otmar Oliva dokončil výzdobu velehradské baziliky: Sochař uzavřel své čtyřicetileté dílo v poutním chrámu. Při slavnostní mši rozsvítili nové věčné světlo.
Izraelští olympionici čelí výhrůžkám: Sportovci dostávají zastrašující zprávy a telefonáty, včetně pozvánek na vlastní pohřby.
V Bratislavě zahrají AC/DC: Australská rocková legenda vystoupí na starém letišti ve Vajnorech, v okolí jsou dopravní omezení.
Bangladéš prodloužila zákaz vycházení: Nejvyšší soud má v neděli rozhodnout pravidlech pro najímání úředníků, které vyvolaly krvavé studenty vedené nepokoje.
Karviná si užila retro párty: Na Lodičky dorazili lidé v devadesátkových úborech, Deník přináší fotky a video.
Ve Francii přibývá milovníků nahoty: Před pandemií bylo v zemi 2,8 milionů nudistů a naturistů, nyní je jich 3,8 milionů. Počet klubu vzrostl ze 122 na 141.
Policisté na Ždársku zastřelila útočícího psa: Hlídka zasahovala v Mostišti u opilého muže, majitele stafordšírského bulteriéra, která ji napadl.
Čeští hasiči pokračují v pomoci v Bulharsku: Vrtulník a pozemní tým i v neděli pracují v průsmyku Beklemeto, policejní helikoptéra se přesouvá turecké hranici.
V Anglii ubývá netopýrů: Ochránci přírody také hlásí více podvyživených jedinců. Důvodem je podle nich propad hmyzích populací.
Na pražské Malé Straně se srazila tramvaj s autem: Hasiči a záchranáři zasahují v Chotkově ulici. Linky jezdí odklonem.
Německá opozice brojí proti ruskému centru: Křesťanští demokraté požadují větší prověřování kulturních aktivit, poukazují na možné krytí ilegální činnosti špionů.
Česká profesionální zápasnice utrpěla porážku: MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála 0:3 s Luanou Carolinovou z Brazílie, po třetím nezdaru v řadě jí hrozí konec v UFC