Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Státní dluh za pololetí vzrostl: Konkrétně o 96,2 miliardy korun na 3,207 bilionu korun.
Úspěch Slovince Tadeje Pogačara: Vyhrál předposlední horskou etapu T. de France a po triumfu na Giru d'Italia má na dosah 3. celkové vítězství v závodě.
Kabinet Petra Fialy má tři kandidáty: Nominaci na eurokomisaře vláda oznámí ve výhodné chvíli, uvedla mluvčí Ješátková.
Většina lidí z Liberty Ostrava odejde: Upozornily na to odbory insolvenčního správce.
Turnaj WTA v Praze: Tenistka Krejčíková bude startovat pouze ve čtyřhře s Kateřinou Siniakovou. Z účasti ve dvouhře se omluvila.
Závodníci se proženou Příbramí: Slavná rally oslaví 43. ročník ve velkém stylu.
Mimořádný západ slunce nad Brnem: NASA ho vyhlásila astronomickým snímkem dne.
Rok po tragédii: Kolín odhalil památník zesnulého hasiče Zdeňka Hejduka.
Lidé se sešli před čínskou ambasádou v Praze: Podpořili tím meditační hnutí Fa-lun-kung a připomněli si tak 25 let od toho, co hnutí v Číně zakázali.
Celosvětový výpadek IT: Šéf společnosti CrowdStrike se v rozhovoru pro NBC omluvil za problémy a tvrdil, že firma problém vyřešila.
Rusko dalo pokutu Googlu: Soud uložil americké společnosti pokutu asi 1,05 milionu korun za to, že neodstranila údajně nepravdivé informace.
V Pásmu Gazy se podle agentury OSN šíří anarchie: Dochází k častému rabování, střelbě a zabíjení a civilní obyvatelstvo čelí akutní humanitární krizi, uvedla Reuters.
Úpadek hutě Liberty Ostrava: Odboráři firmy upozornili insolvenčního správce na to, že hrozí odchod většiny zaměstnanců z podniku.
Gerškovič jde do vězení na 16 let: Amerického novináře deníku Wall Street Journal v Rusku zatkli kvůli obvinění ze špionáže. Dnes ho odsoudili.
Velká Británie uvolní peníze pro UNRWA: Země pozastavila výplatu zaměstnancům úřadu OSN pro palestinské uprchlíky začátkem roku, uvedl ministr zahraničí Lammy.
Řidič na Sokolovsku narazil do vosího hnízda: Vosy komplikovali práci hasičů. Při nárazu auta do stromu spadlo a poštípala jednoho člověka.
Nadšenci do zeleniny míří na Břeclavsko: Oblíbené i netradiční odrůdy rajčat a paprik vystavuje Národní zemědělské muzeum ve Valticích.
Plzeň jde proti Ředitelství silnic a dálnic: Město nesouhlasí s další rekonstrukcí okružní křižovatky u Makra, kterou chce ŘSD o letošních prázdninách realizovat.
Policie zasahuje u nehody na Lounsku: U Lubence se srazil minibus s autem. Podle předběžných informací se víc než 10 lidí zranilo, řekl mluvčí policie.
Celosvětový výpadek IT: Australský odborník na kyberbezpečnost Troy Hunt označil dnešní problémy počítačových systémů za největší v historii.
Zákaz použití zbraní dlouhého doletu v Rusku: Zelenskyj požádal britského premiéra, aby mu pomohl přesvědčit ostatní spojence, aby toto omezení odstranili.
Požár u železniční trati: V úseku Benešov u Prahy - Olbramovice zasahují hasiči. Předpokládaný konec omezení v dopravě bude ve 14:00.
Krize v brněnském VIDA: Jihomoravský radní pro oblast vědy Jiří Hlavenka předloží odvolání ředitele brněnského vědeckého parku Lukáše Richtera.
Čeští hasiči likvidují požáry v Bulharsku: Jejich dnešním hlavním úkolem je chránit vesnici Strandhza a obydlené okolí před postupujícími plameny.
Bangladéští studenti protestují: Nesouhlasí s přidělováním pracovních míst ve státní správě. Protesty nabývají stále násilnějších forem.