Název akce Mrazík 
KDY: 14. prosince od 15 hodin 
KDE: Mariánské Lázně 
ZA KOLIK:

Divadlo U Hasičů přijede do Mariánských Lázní, aby uvedlo činoherní pohádku na motivy skvělého Erdmanova scénáře k proslulému filmu o krásné a hodné Nastěnce, o statečném Ivánkovi, hloupé Marfuše a zlé maceše. Touto pohádkou ukončí v Městském divadle Mariánské Lázně dětskou divadelní sezonu. Hra, ve které se představí například Robert Stodůlka, Markéta Velánová nebo Lenka Lavičková, bude k vidění 14. prosince od 15 hodin.Představení Mrazík

Název akce Seebergský advent 
KDY: 14. prosince od 13 hodin 
KDE:  hrad Seeberg 
ZA KOLIK: 50 Kč dospělí, děti zdarma 

Už pošesté se návštěvníkům otevře hrad Seeberg i během zimní přestávky. V prostorách seeberské barokní stodoly se bude konat oblíbený Seeberský advent. Program, který se uskuteční v sobotu 14. prosince od 13 hodin, bude i letos plný pravé předvánoční atmosféry. Se dvěma hudebními pásmy v průběhu odpoledne vystoupí lidový soubor Marjánek.

K potěše všech návštěvníků jistě přispěje také bohatý stánkový prodej občerstvení, teplých nápojů a také drobných dárků.Lidé si vyzkoušeli vánoční zvyky na hradě Seeberg.

Název akce Království trpaslíků
KDY: 14. prosince od 16 hodin
KDE: klášter Teplá 
ZA KOLIK: 150 Kč dospělí, 100 Kč děti 

Hroznatova akademie tepelského kláštera připravila pro své příznivce tradiční adventní hru, která v letošním roce objevuje Království trpaslíků. Zájemci se vydají po stopách bájného národa a najdou bohatství, které po sobě trpaslíci zanechali. Putování za pokladem trpaslíků začne v 16 hodin a potrvá do 21 hodin. Vstup na akci bude možný nejpozději ve 20.30. Vstupné činí 150 korun pro dospělé, 100 korun pro děti od šesti let. Rezervace míst není nutná.Klášter Teplá.