Masopust v Milíkově 
KDY: 22. února
KDE: sraz v 11.45 u hospody
ZA KOLIK: zdarma

Po masopustním průvodu pokračuje zábava od 16 hodin v sále. K poslechu a tanci hraje Duo Fortuna. Občerstvení bude připraveno formou švédských stolů. Chybět nebude vyhodnocení masek.

Děti se vyřádí na karnevalu 
KDY: 22. února od 14 hodin
KDE: Kulturní dům Dolní Žandov
ZA KOLIK: zdarma

Dětský karneval připravuje na sobotu 22. února Obecní úřad Dolní Žandov. Koná se v sále kulturního domu od 14 hodin a děti se mohou těšit na zábavné soutěže a hry. A protože je to karneval maškarní, nejhezčí masky si odnesou ceny.

Slet upírů na hradě Vildštejn 
KDY: 22. února od 19 hodin
KDE: hrad Vildštejn, Skalná
ZA KOLIK: 350 Kč

Hrad Vildštejn vás zve na již 19. ročník tradičního Sletu upírů Zažijte hrůzostrašný večer plný skvělých kostýmů, dobrého jídla a pití a skvělé zábavy. Půlnoční překvapení nesmí chybět! Připraveny jsou dvě hudební scény: DJ Tomáš Koucký a KV Band. Pokud jste zdaleka, máte možnost přenocovat. využít mohou návštěvníci i služeb Vildštejnského expresu. 

Teď ne! aneb na tohle teď není ta pravá chvíle
KDY: 23. února od 19.30
KDE: Divadlo Boženy Němcové Františkovy Lázně
ZA KOLIK: 450, 480, 500 Kč

Když si myslíte, že máte vše pod kontrolou, život či bezdomovec vás zaručeně přesvědčí o opaku. Situační komedie Teď ne! aneb na tohle teď není ta pravá chvíle je na programu divadla ve Františkových Lázních. Frederik je úspěšný muž. Má krásnou ženu, dobré postavení, prosperující firmu. Jednoho dne ale srazí autem bezdomovce a vůbec netuší, jak se tato událost vepíše do jeho života. Ve Frederikově životě totiž nic není takové, jak se zdá. Miluje svou ženu? Nebo ji podvádí? Daří se jeho firmě? Anebo naopak? A co teprve, když se během jediné noci všechny pochybnosti potkají na jednom místě, v jednom bytě… Ne, na nic z toho teď očividně není ta pravá chvíle! Nebo ano?