Název akce Vánoční koncert Akordeonového orchestru 
KDY: 30. listopadu od 17 hodin 
KDE: Mariánské Lázně 
ZA KOLIK: 150 Kč

Tradiční Vánoční koncert Akordeonového orchestru Alexandra Smutného se uskuteční v mariánskolázeňském divadle. V první části koncertu zazní několik skladeb ze současného repertoáru orchestru a ve druhé části se k hudebníkům přidá několik zpěvaček, které se představí v písních s vánoční tematikou. Akordeonový orchestr byl založen v roce 1962 a od té doby si získal srdce nejen lidí v České republice, ale také v zahraničí, kam hudební těleso pravidelně vyráží na turné. Vánoční koncert se uskuteční v sobotu 30. listopadu od 17 hodin.VELKÝ AKORDEONOVÝ ORCHESTR Mariánské Lázně se svými sólisty pořádá už tradiční Vánoční koncert, který se za dobu svého konání stal velmi oblíbeným.

Název akce Advent v muzeu 
KDY: 30. listopadu od 10 hodin
KDE: Cheb 
ZA KOLIK: zdarma

Dvacátý první adventní trh s bohatou nabídkou vánočních dekorací bude k vidění v chebském muzeu. Návštěvníci si tu budou moci zakoupit drobné mikulášské a vánoční dárky pro radost. Součástí bude také tradiční ochutnávka pečení a vaření. Jelikož se letošní advent uskuteční v prostorách muzea, kde právě probíhají rozsáhlé rekonstrukční práce, bude oproti minulým rokům částečně omezen. Organizátoři doufají, že si i přesto si lidé najdou do vánočně vyzdobených prostor cestu.Stejně jako v minulých letech, i v tom letošním si Muzeum Cheb pro své hosty připravilo na sobotu před první adventní nedělí již dvacátý muzejní adventní trh.

Název akce Adventní dílna 
KDY: 30. listopadu od 9.30 hodin
KDE: Velká Hleďsebe 
ZA KOLIK:

Adventní dílny se uskuteční v Moštárně v Klimentově. Účastníci akce si vyrobí adventní věnce nebo svíčky. Chybět nebude ani výstava patchworku. Adventní dílna se uskuteční 30. listopadu od 9.30 hodin.Výroba adventních věnců. Ilustrační foto.