Předchozí
1 z 5
Další

Obyvatelům Chebu jsme proto položili otázku Co podle vašeho mínění rozhodne volby v Chebu? Jejich odpovědi najdete v dalších kapitolách tohoto článku.

Čtěte také:

Ceny za teplo budou podle ankety Deníku hlavním tématem letošních komunálních voleb v Chebu. Zároveň ale Chebané potřebují řešit i řadu dalších problémů.
V Chebu budou hlavním tématem komunálních voleb drahé energie
Ceny za teplo budou podle ankety Deníku hlavním tématem letošních komunálních voleb v Chebu. Zároveň ale Chebané potřebují řešit i řadu dalších problémů.
Útok na peněženky rozhodne volby

Přečtěte si i další články týkající se nadcházejících voleb ZDE

Kateřina Šonková, maminka na mateřské dovolené

Kateřina Šonková, maminka na mateřské dovolenéKateřina Šonková, maminka na mateřské dovolenéZdroj: Deník/Kateřina Butaki

Co se týče mé volby, tak budu volit podle toho, jaké mají dané strany splněné své cíle za poslední volební období. Myslím si, že na Chebsku budou také rezonovat ceny tepla a podpora mladých a jejich bydlení.

Martina Pokorná, dramaturgyně Západočeské divadlo Cheb

Martina Pokorná, dramaturgyně Západočeské divadlo ChebMartina Pokorná, dramaturgyně Západočeské divadlo ChebZdroj: Deník/Kateřina Butaki

Nerozhoduji se na poslední chvíli. Z chování jednotlivých stran, hnutí i kandidátů během několika let vždycky usoudím, jestli dám ještě šanci současnému vedení radnice nebo jestli chci změnu. Důležitý je pro mě volební program, který je možné dodržet, odrazují mě populistické sliby.

Aleš Rolník, podnikatel

Aleš Rolník, podnikatelAleš Rolník, podnikatelZdroj: Deník/Kateřina Butaki

Umět komunikovat dlouhodobé projekty napříč politickými stranami v Chebu, tak aby vize neměnily každé čtyři roky. Co se týče témat, které by mohly rezonovat, tak to je například rozvoj podnikatelského prostředí, dostupnost bydlení a aktivní přeshraniční spolupráce.

David Petřík, moderátor

David Petřík, moderátorDavid Petřík, moderátorZdroj: Deník/Kateřina Butaki

Vnímání města a jeho obyvatel jako domova a místa, na které je člověk hrdý a za které bojuje. Osobnosti, které vyzařují respekt, úroveň a zároveň lidství. Bohužel nikoho nejde zcela odhadnout, ale pro mne jsou podstatné základní lidské vlastnosti.