Program trhů by měl být i letos obdobný jako v předchozích letech. Počítá se se zahájením v sobotu před první adventní nedělí a trvat by měly až do druhého svátku vánočního. A také tentokrát by na nich měly vystoupit známé tváře.

„Do slavnostního zahájení letošních Chebských vánočních trhů sice ještě zbývají skoro dva měsíce, přípravy jsou však v plném proudu," potvrdil mluvčí chebské radnice Tomáš Ivanič. „Už nyní tak můžeme prozradit, že na slavnostním zahájení, které se uskuteční v sobotu 26. listopadu v 17 hodin, vystoupí zpěvačka Helena Vondráčková."

Chebské vánoční trhy budou probíhat v termínu od 26. listopadu do 26. prosince a příchozí se můžou těšit na tradiční lákadla ledové kluziště, stánky s nabídkou adventního zboží, Ježíškovu dílnu nebo bohatý doprovodný program. Trhy i přesto čeká několik změn. Jednou z nich bude například otočení kluziště s pódiem přibližně o 45 stupňů tak, aby bylo vidět na Špalíček. Ze stejného důvodu se na kraj tržiště přesune také zvonice, ohniště a betlém, které předešlé ročníky bývaly uprostřed. Díky pozměněnému uspořádání bude možné přidat další stánky.

Změnu čeká také oblíbená Ježíškova dílna, která se přesune do bývalých prostor galerie G4 v Kamenné ulici.