Koncerty o víkendu opět oživí hudební kluby v Mariánských Lázních.Výborné kapely má na programu klub Morrison a náhodné uskupení hudebníků bude čekat Na Rampě.

V klubu Morrison zahrají 23. ledna od 21 hodin dvě punkové kapely, pražští a velmi známí SPS a Sociální teror z Chlumu u Třeboně. Tyto dvě kapely přitáhnou spíše posluchače a diváky, kteří mají radši tvrdší a vyzývavější styl muziky.

Hudební klub Na Rampě přivítá spíše diváky, kteří mají rádi překvapení, improvizaci a nečekané zvraty. 23. ledna od 21.30 hodin začne sedmé pokračování akce s názvem Jam Night 7. Na této akci si může každý muzikant přijít zahrát s ostatními. Na programu nebude žádné zkoušení, žádné předem připravené skladby, celá akce bude čistě o umění improvizace každého hudebníka, o tom jak dokáže využít své schopnosti, ale hlavně o zábavě, která při tomto vystoupení nesmí v žádném případě chybět.

„Tahle akce, kterou pořádají na Rampě, se mi moc líbí,“ řekl Petr Dvořák z Mariánských Lázní. „Byl jsem už na předchozích třech dílech a vždy se tam objevil někdo nový, kdo to posunul zase o kousek jinam,“ pochválil Petr akci Jam Night.

„Z těch známějších muzikantů přijdou třeba někteří členové z kapel Booger, Obelix a 100°,“ uvedl Ondřej Suchánek, provozní klubu Na Rampě.

„Občas se ukážou i nadaní lidé z hudebky, orchestru a podobně. Pódium bude otevřené i pro zcela neznámé hudebníky, kteří nás mohou navštívit a pokud se domluví s vedoucím a zároveň zvukařem této akce, tak si budou moci také zahrát. Musí ale na svůj nástroj dostatečně umět. Jinak může takový člověk celý večer zkazit.“