Dnes večer bude v mariánskolázeňském Clubu Na Rampě ve znamení koncertu Hany Zagorové, devítinásobné držitelky Zlatého Slavíka z přelomu 70. a 80. let, a jejího hosta Petra Rezka s kapelou Miloše Knopa. Nestárnoucí zpěvačka si připravila předvánoční koncertní program plný známých hitů.

Hanu Zagorovou znají čeští posluchači jako zpěvačku, textařku, herečku a moderátorku, která na sebe poprvé upozornila v roce 1963 v soutěži Hledáme nové talenty.

Nejvíce jí prospěla především spolupráce s Karlem Vágnerem mezi lety 1972 a 1989. Za čtyři desetiletí své pěvecké dráhy si získala mnoho věrných posluchačů, kteří se rádi vracejí ke starým albům a znovu a znovu vychutnávají nestárnoucí skladby. Svědčí o tom miliony prodaných nosičů, stovky nazpívaných písniček, devět zlatých slavíků a bezpočet zlatých a platinových alb.

A koncerty? Hana Zagorová dodnes vyprodává koncertní sály a posluchači o její písničky stále neztratili zájem. To mluví za vše. Možná je to i díky jejím nadčasovým textům.

Spolu s Hanou Zagorovou vystoupí zpěvák a kytarista Petr Rezek, který prožíval svou popularitu především v sedmdesátých let, kdy byl vedle Zagorové i druhým sólistou skupiny Karla Vágnera.

Toto jedinečné spojení slibuje výjimečnou atmosféru Clubu Na Rampě, kde se během večera navíc nebude kouřit (uvnitř). Jednotné vstupné na akci činí 390,- Kč. Více informací a další program klubu si můžete přečíst na stránkách www.narampe.cz.