„Na Plektrum se vážně těším,“ řekla Jana Sanderová, fanynka z Mariánských Lázní. „Už dlouho jsem je neslyšela hrát, protože jsem byla delší dobu pryč. O kapele Levitating dog jsem ještě neslyšela, tak mě zajímá, jak se mého dalšího oblíbeného žánru, rock n' rollu, zhostí,“ dodala Sanderová.

Den po vystoupení kapely Plektrum je na programu klubu již devátý Jam Night. Hudebníci tak vystoupí 17. dubna od 21. 30 hodin.

„Jam je v podstatě improvizace náhodného seskupení hudebníků, tvůrčí projev nebo výtvor prezentovaný bez předchozí přípravy,“ uvedl Lukáš Jadlovský, organizátor akce Jam Night. „Dochází tak k velice zajímavým hudebním kombinacím a často se tak improvizace pár hráčů promění v úžasný večírek pro všechny, kdo jsou v klubu. Pro účastníky je samozřejmě připraveno profesionální zvukové vybavení, zázemí v backstage a občerstvení. V případě zájmu ze strany hudebníků stačí, aby jste se dostavili včas do Clubu Na Rampě, zhruba kolem 18. hodiny.“ Dřívější hodina srazu je nutná především proto, aby si zvukaři stihli poradit s nástroji příchozích hudebníků a mohlo být tak vše připravené na jam.