Dcera Jessica a syn Antonio se tak dočkali dalšího sourozence, který po porodu vážil 3320 gramů a měřil 49 centimetrů. S partnerem Marcusem Tranem mu dali netradiční jméno Lee. Čtyřicetiletá moderátorka si pochvalovala kvalitu péče v sokolovské nemocnici. „Úžasná porodnice, lékaři i sestry!“ nešetřila chválou bývalá moderátorka a bývalá playmate Martina Gavriely. Nejvíce se jí líbila rodinná atmosféra a osobní přístup personálu na oddělení. Rodiče se nechali překvapit a pohlaví dítěte dopředu nevěděli. Bylo jim to jedno, i kvůli tomu, že Martina má z předešlého vztahu syna i dceru. Oba si jen přáli, aby dítě bylo zdravé, což se vyplnilo.

„Všechno bylo úžasné! Nemocniční prostředí, péče o mě i o malého. Krásná nemocnice, měli jsme rodinný pokoj, kdy se mnou mohl být i partner. Úžasné byly sestry, které byly moc milé, a navíc mi poradily řadu fíglů pro budoucí maminky. Hlavně strašně moc děkuji primáři Františkovi Černému a především mému gynekologovi Vladislavovi Klimešovi,“ uvedla šťastná maminka.

Právě osoba doktora Klimeše byla důvodem, proč se rozhodla rodit na západě Čech, i když žije v Praze. Vladislav Klimeš odrodil před lety obě její děti. „Tak jsem chtěla, aby pomohl na svět i tomu třetímu. Zná mě přes 20 let, přesně ví, co potřebuju, co vydržím, co nesnesu a kdy už hoří. Má moji 100procentní důvěru,“ řekla Martina Gavriely. Na porod se tak s ním těšila.

Moderátorka Gavriely porodila v Sokolově chlapečka Lee.Zdroj: repro Deník„Věděla jsem, že nechci rodit jinde, od prvního měsíce. Když jsem se dozvěděla, že je porodnice nová, krásná a moderní, tak to byla jasná volba,“ doplnila.

Očekávání se podle jejích slov naplnila beze zbytku. Nově zrekonstruovaná nemocnice ji nadchla. „Byli jsme úplně uneseni, měli jsme rodinný pokoj. Nemocnice nám umožnila být jako rodina pohromadě a bylo to úžasné. Vše jsme prožívali dohromady, s partnerem, nejprve se dvěma a pak třemi dětmi,“ pokračovala s tím, že se jí nejvíce zamlouvala rodinná atmosféra porodnice.

„Bezvadný byl i primář Vaněk na dětském oddělení. Na vše odpoví a všechno rozebere, je milý, nic není problém,“ uvedla.

Na rovinu přiznává, že není ten typ ženy, který si období těhotenství plně užíval. „Obzvláště když jsem byla těhotná dvakrát v jednom roce. Už to bylo moc dlouhé a těšila jsem se na porod,“ přiznává.

Řada lidí v jejím okolí ji prý také „strašila“, že období těhotenství nebude vzhledem k tomu, že oslavila čtyřicetiny, dobře snášet. Dnes už ale může posoudit, že její těhotenství bylo lepší než to druhé ve dvaceti letech. Syna i tentokrát rodila císařským řezem a vše trvalo pár minut. „Partner seděl vedle mě a pak byl se synem. Byl asi trochu nervózní, alespoň před porodem mi to říkal. Myslím, že to byl jeho největší zážitek,“ prozrazuje.