Divákům nechyběl servis v podobě kvalitní LED obrazovky, sociálního zařízení, stanů proti nepřízni počasí a chválili si i občerstvení.

„Lidé letní kino chválili a chodili v hojném počtu. Letos ho proto budeme mít zas,“ říká Alena Botlíková z kraslického kulturního centra. Ceny chtějí zachovat stejné jako minulý rok. Děti za 50 a dospělí zaplatí 80 korun.

Kino začalo promítat včera a pojede každý den až do neděle 26. července. Dětská představení jsou promítána od 16 hodin a dnes se mohou malí diváci těšit na Velké dobrodružství čtyřlístku. Dospělí pak mohou přijít každý den od 19 hodin. Dnes uvidí pohodovou českou komedii Poslední aristokratka s Hynkem Čermákem a Tatianou Dykovou v hlavních rolích. „Vloni jsem si užil pár představení, byl to příjemný relax,“ říká jeden z návštěvníků Ladislav Minařík.

Pokud jste příznivci filmu a milujete sledování snímků pod širým nebem, můžete zavítat i do areálu největšího přírodního koupaliště v Karlovarském kraji, na sokolovský Michal. Tam promítají od června do srpna, ale je třeba sledovat sociální sítě MDK Sokolov. V případě nepříznivého počasí se může stát, že se projekce ruší.

„V červenci a srpnu jsou promítacími dny pátek a sobota. Začátky jsou od 22 hodin, v srpnu od 21.30,“ říká ředitel sokolovského MDK Ladislav Sedláček.

Dnes mohou přijít diváci na film Sněžný kluk. Pokladna je otevřena hodinu před představením, za pohádky si pořadatelé účtují padesát korun, za ostatní filmy rovnou stokorunu.

V Březové, v tamním amfiteátru kulturního domu, promítají vždy v úterý od 21.30 hodin. Končí se 25. srpna, jednotné vstupné činí 80 korun. Letní kino zde poprvé provozovali vloni a setkalo se s velkým úspěchem z řad diváků.

„S loňskou návštěvností jsme byli velmi spokojeni, je třeba říci, že byla tak vysoká i výběrem nasazených filmů a dobrým počasím. Promítací dny jsme ponechali na úterky, které se tu ujaly,“ říká vedoucí kulturního domu a kina Michal Bedeč.