Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je jednou z největších kulturních akcí, která svým významem daleko přesahuje hranice Karlovarského kraje i naší země. Troufám si říct, že na několik dní v roce se veškerá pozornost upíná k západočeskému lázeňskému městu, jež žije filmem a bohatým kulturním programem. Jsem proto rád, že můžeme čtyřiceti šťastlivcům z našeho regionu zprostředkovat jedinečný zážitek z celé akce a obdarovat je Festival Passy. Ty navíc platí po celou dobu konání festivalu,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Držitelé Festival Passů si mohou denně vyzvednout zdarma až tři vstupenky na tři různé filmy. Rezervaci vstupenek lze provádět přes aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2024. Zdarma také mohou využívat festivalové autobusy a festivalová kola Specialized. Kromě toho je jim nabízen volný vstup na filmová představení pět minut před začátkem projekce, pokud budou v kině neobsazená místa, a zároveň jim je umožněn i vstup na tiskové konference v hotelu Thermal v případě nezaplnění sálu. Nechybí ani pravidelná setkání s herci, režiséry a filmovými tvůrci.

Ondřej Knotek: Evropa je hodně přeregulovaná
Staronový europoslanec Knotek: Evropa i Česko ukázaly, že jsou lidé nespokojení

Soutěžní formulář najdou zájemci pod tímto odkazem. Inspiraci ke správným odpovědím je pak možné hledat na těchto webových stránkách www.kviff.com nebo https://zivykraj.cz/unesco/. Do soutěže vyhlášené Karlovarským krajem se mohou zapojit pouze osoby s trvalým pobytem na území Karlovarského kraje. Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, ve kterém se dozví podrobnosti ohledně předání výhry.