Policisté z Františkových Lázní varují širokou veřejnost. Upozorňují, že se v našem regionu pohybuje neznámý výtržník (na policejním identikitu), který se obnažuje před dětmi!

Podle popisu je to muž ve věku 30 - 40 let, štíhlé až hubené postavy, výška 180-190 cm, tmavě hnědé vlasy o délce přibližně 1cm, na tváři začínající strniště vousů, propadlé tváře. Muž má šilhat na pravé oko.

Dne 8. 6. 2008 měl na sobě krátké béžové nebo hnědé kalhoty, tričko nezjištěné barvy, na hlavě čepici s kšiltem zelené barvy se žlutým nápisem.
Pohybuje se na jízdním kole (starší model horského kola nebo se jedná o starou závodku s berany). To je tmavé, zelené barvy s rovnou štanglí, stojánkem a má hodně vysoko posazené sedlo. Muž na kole sedí nestandardně, jako by zkřiveně.

Policie České republiky (PČR) obvodní oddělení Františkovy Lázně žádá rodiče nezletilých dětí, zejména děvčat, aby je seznámili s popisem muže. V případě zaznamenání jakéhokoliv muže, který se před dětmi bude obnažovat, aby kontaktovali PČR na tísňové lince 158. „ Zároveň je žádoucí, aby rodiče měli o pohybu svých dětí přehled a aby je nikam nepouštěli samostatně,“ dodal vedoucí OOP Františkovy Lázně, npor. Mgr. Vilém Šulcek.