Pravděpodobně obětí vraždy se stala žena v Chebu. Její tělo se našlo ve čtvrtek pozdě večer .

„Dne 10. dubna 2008 ve 23.30 hodin byla v Chebu v ulici 17. listopadu v bytě nalezena mrtvá žena,“ informovala o případu západočeská policejní mluvčí Jolana Číhová. Policisté okamžitě po nálezu začali na místě hledat důkazy.
„Tělo ženy bylo převezno do Ústavu soudního lékařství, kde se v dopoledních hodinách uskutečnila soudní pitva ke zjištění příčiny a doby smrti,“ dodala mluvčí. Pitva le nedokázala určit přesnou příčinu smrti ženy.
„Podle prvotních informací ze soudního lékařství smrt zřejmě nastala před 5 až 7 dny. Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování případ dál šetří. Vyšetřování je na samém začátku a podrobnější informace nelze poskytnout,“ zdůraznila mluvčí.

Z policejních zdrojů blízkých vyšetřování prosáklo na veřejnost, že mrtvá žena, která se údajně živila prostitucí, ležela v bytě několik dnů, pravděpodobně od minulé soboty.

Intenzívní práce kriminalistů přinesla v krátké době své ovoce.

"Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování správy Západočeského kraje od pátku (11.4.2008) intenzivně pracovali na případu nálezu mrtvé ženy v Cheb v ulici 17. listopadu. Kriminalisté obstarávali informace, shromažďovali důkazy, vyhodnocovali zajištěné stopy a v nočních hodinách v pátek zadrželi šestatřicetiletého muže podezřelého z toho, že se na násilné smrti osmatřicetiletého ženy podílel. Dnes v dopoledních hodinách si muž převzal od policejního komisaře usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin vraždy," informovala v neděli kráce po poledni západočeská policejní mluvčí Jana Václavová.

Pachatel se v současné době nachází v policejní cele. Policejní komisař podal státní zástupce podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.