Teprve třiadvacetiletý muž oloupil ženu o její kabelku. Kriminalisté se momentálně zabývají také loupeží v Mariánských Lázních.

První případ má na svědomí mladík z Chebu. „Muž měl porazit na zem padesátiletou ženu při vstupu do domu," popisovala krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. „Přitom jí měl odcizit kabelku, ve které měla uloženou peněženku s osobními doklady, platebními kartami a finanční částkou kolem 800 korun a poté z místa utekl." Přepadené ženě se naštěstí nic nestalo, ale mladíkovi hrozí až deset let za mřížemi.

Policisté se také zabývají loupeží, která se stala na mariánskolázeňské Hlavní třídě v úterý 29. října krátce po deváté hodině ráno. „Mělo zde dojít ke spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Té se měl dopustit dosud neznámý pachatel, ve věku kolem 40 až 50 let, asi 170 cm vysoké střední postavy," podotýkala mluvčí. Byl oblečený v černé bundě, tmavých kalhotách a na hlavě měl tmavou čepici. Z místa činu prý odjel na tmavém pánském kole. Jakékoli informace policisté přijmou na bezplatné lince 158.