"Pětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda Octavia, jedoucí ve směru na Cheb, měl dojet vozidlo značky Opel Zafira, které řídila jemu známá jednačtyřicetiletá žena," popisuje, co se stalo, policejní mluvčí Jakub Kopřiva. "Následně měl muž vozidlo značky Opel předjet a začít zpomalovat. Několika dalšími manévry měl řidič ženu ohrozit a nakonec ji donutit zastavit mezi 163,5 a 164 kilometrem." Pak muž podle policie vyběhl ze svého auta, otevřel u Opelu dveře u spolujezdce a ženě ze sedadla odcizil mobilní telefon s platební kartou a finanční hotovostí.

Vedení města Mariánské Lázně se stará o své silnice. Prioritou je ulevit lázeňskému městu od kamionové dopravy anebo také udělat kruhový objezd pro snadnější průjezd křižovatkou.
V Mariánských Lázních bude kruhový objezd a díky obchvatu méně kamionů

"Kriminalisté žádají případné svědky této události, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli a událost mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či na telefonní číslo 974372492," doplnil mluvčí s tím, že informace k této události, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.