Ten totiž požadoval po dvacetileté ženě ze Sokolovska, aby mu zaslala po internetu svoje intimní fotografie. Obviněný jí vyhrožoval, že jejímu příteli fyzicky ublíží, pokud to neudělá. Žena vše nakonec nahlásila na policii.

„Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání muže z Děčína, kterého obvinili ze spáchání přečinů Sexuální nátlak a Vydírání,” potvrdila tisková mluvčí policistů Zuzana Týřová.

Žena si s mužem začala psát v polovině října 2018. Po několika zdvořilých konverzacích ale muž začal ženě vyhrožovat, že ublíží jejímu partnerovi. Navíc se chlubil tím, že dělá bojová umění, a tak to pro něj nebude žádný problém, muži ublížit. Ze strachu mu nakonec žena odeslala svoje intimní fotografie, který po ní chlípník požadoval.

„I když si poškozená muže na internetu zablokovala, začal jí tentýž muž psát z jiného internetového profilu. Tam jí sdělil, že že pokud jeho starý profil neodblokuje, vše napíše jejímu příteli. Žena tak učinila a muž s ní poté navázal hovor, který si měl nahrávat. Ten pak použil jako výhrůžku, aby mu zaslala několik intimních fotografií,” doplnila tisková mluvčí Eva Valtová.