Hlava celé skupiny – Milan Horvát, který za podobné zločiny už sedí, odešel s pětiletým trestem odnětí svobody. Dívky nutil k poslušnosti násilím. Margareta Kostelejová a Hana Juházsová dostaly po třech letech ve věznici s dozorem. Obě zajišťovaly chod celého zločinného spolčení a měly na starost dívky, od kterých inkasovaly peníze vydělané sexuálními službami. Kostelejová nebyla výroku přítomna, Juházsová jen stěží potlačovala pláč.

Bratr Milana Horváta Julius Horvát odešel od soudu se dvěma roky vězení. Jeho úlohou bylo dopravovat dívky na sjednaná místa.

Poslední obžalované Kateřině Iterské vyměřil soud šestiměsíční trest s podmínečným odkladem na jeden rok. „Iterská se stala součástí všeho, když vezla dívky k erotickým službám do Švýcarska,“ vysvětlil předseda senátu Tomáš Bouček.

Soud měl v případu nelehkou úlohu, protože poškozené dívky změnily v průběhu líčení své výpovědi. „Jejich svědectví z přípravného řízení bohatě postačila na podání obžaloby. Během hlavního líčení ale došlo ke změnám těchto výpovědí a dívky najednou řekly, že v nočních klubech nebyly zase až tak drženy a že nepobývaly v tak hrozných podmínkách, jak uvedly poprvé, kdy říkaly, že byly zamčené, nesměly telefonovat a byly neustále hlídány,“ uvedl Bouček. Z tohoto důvodu se proto nepodařilo některé skutky dostatečně prokázat. „Je ale nepochybné, že všichni obžalovaní se kuplířství dopustili a kořistili z něj,“ uzavřel Bouček.