Případ, který nyní policisté zveřejnili, se stal v polovině dubna letošního roku. Nejdřív nezvládl řízení v Hlávkově ulici a narazil do zaparkovaného auta, které se odrazilo do dalšího zaparkovaného auta. „Řidič poté přejel do protisměru, kde narazil do jiného zaparkovaného vozidla. Po střetu na místě nehody nezastavil a pokračoval dál v jízdě do ulice Klicperova,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová. Tam ale zastavil a vydal se na policejní stanici ohlásit nehodu.

„Policisté s mužem provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem. Nejvyšší hodnota ukázala 1,91 promile alkoholu. Na místě mu byl zadržen řidičský průkaz. Poté byl muž vyzván k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, kterému se podrobil v chebské nemocnici. Rozborem krve byla u řidiče zjištěna hodnota 2,14 promile,“ doplnila mluvčí. Teď čelí šofér obvinění z ohrožení pod vlivem návykové látky, za které mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Při své jízdě navíc způsobil asi stotisícovou škodu.

Spravedlivý obchod, který lidem ze zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky dává možnost uživit se vlastní prací – to je fair trade.
FOTO: V knihovně se snídalo férově