Incident skriminalisté stále vyšetřují a zabývá se jím také Orgán sociálně-právní ochrany dětí ( OSPOD) a další instituce. Stal se minulé úterý na ZŠ v Havlíčkově ulici při vyučování. Kantor utrpěl pohmožděniny, byl ošetřen na místě a později ho záchranáři pro bolesti hlavy převezli do sokolovské nemocnice k vyšetření.

„Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví,“ řekla mluvčí krajských policistů Eva Valtová. Až policie případ došetří bude informovat OSPOD.

„Orgán sociálně-právní ochrany dětí si následně pozve rodiče i žáka, respektive dítě k osobnímu pohovoru. Při tom se snaží zjistit veškeré důležité informace a okolnosti, které mohou mít vliv na chování dítěte ve škole, a to jak z prostředí školy, tak i z prostředí rodiny. Na základě poznatků zjištěných na základě tohoto pohovoru navrhne další kroky při práci s rodinou a dítětem a s rodinou pak dlouhodobě pracuje,“ uvedla Jitka Odehnalová z městského úřadu v Kraslicích, pod který OSPOD spadá.

V sobotní sbírce darovali lidé v Karlovarském kraji potřebným 10,5 tuny potravin a drogerie.
FOTO: Regály zaplnily darované potraviny i drogerie. Vybralo se víc než 10 tun