Mrtvolu 39letého muže našli svědkové ve zchátralém drážním domku v chebské Dyleňské ulici včera v dopoledních hodinách. Pravděpodobně se jednalo o bezdomovce, který v objektu přebýval.

Co přesně se na místě odehrálo, vyšetřuje chebská policie. „Na místě šetří policisté, co se stalo,“ potvrdil nález mrtvoly policejní mluvčí Pavel Valenta. „Je nutné provést ohledání místa činu, zajistit stopy či vyslechnout svědky,“ vyjmenoval. „Z prvotního ohledání ale vyplývá, že smrt muži nezpůsobilo cizí zavinění,“ dodal.

„Šel jsem právě okolo, když policisté natahovali kolem místa pásky, a viděl jsem vycházet záchranáře,“ poznamenal kolemjdoucí svědek, který ale nechtěl být jmenován. Po záchranářích dorazil na místo také chebský koroner. Příčina smrti muže bude známá až po nařízené pitvě.

„Místo nálezu mrtvého muže je na drážním pozemku, kam městská policie vstupovala jen při doručování zásilek,“ poznamenal ředitel chebské městské policie Jiří Šmolík. „Na tomto místě jsme nikdy nezaznamenali problémy s bezdomovci,“ uvedl.
Osamělý domek u kolejí je stranou cesty ve směru na čtvrť Háje.