Jak se redakci Deníku podařilo zjistit, děti ale se ženou v bytě nežily. Bydlí se svým otcem ve Stráži nad Ohří. S pachatelem děti žena neměla. Na poště v Dalovicích měla působit jako vedoucí. „Žijí tady u nás se svým otcem. Paní jsem znal velmi dobře, vždyť tady u nás pracovala na poště. I nás tragédie velmi zasáhla,“ říká místostarosta Stráže Jaroslav Douda.

Bývalý dvaapadesátiletý přítel ženu střelil několikrát. Pak nasedl do auta a vyrazil po D6 směrem na Sokolov. U Transmotelu před Sokolovem ale havaroval a policie ho našla se střelnou ránou na hlavě. „Muž, po kterém již dle popisu pátraly desítky policistů, z místa odjel osobním vozidlem značky Škoda. O několik málo minut později na dálnici D6, konkrétně ve směru z Karlových Varů na Sokolov, havaroval. Po příjezdu policisté nalezli u havarovaného vozidla dvaapadesátiletého muže se střelným poraněním v oblasti hlavy a bez známek života. V místě dopravní nehody byla policisty zajištěna střelná zbraň,“ informuje mluvčí policie Jakub Kopřiva.

K tragédii došlo v objektu pošty v Dalovicích.
Dalovicemi otřásla vražda, místní pohřbívají nepravou

Policisté v současné době čekají na pitvu, aby se určilo, co bylo příčinou mužovy smrti. Podle informací Deníku se měl střelit do hlavy během jízdy. Následně sjel mimo vozovku, kde naboural do sloupu.

Na střelbu upozornilo v pondělí po poledni hned více lidí. „Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních hlídek a povolána byla také zásahová jednotka z Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy. Po příjezdu na místo policisté v bytové jednotce nalezli dvaačtyřicetiletou ženu bez známek života. Následně bylo zjištěno, že k bytu ženy měl přijít její bývalý dvaapadesátiletý partner s úmyslem jí usmrtit. Po vstupu do bytové jednotky měl muž ženě způsobit vážná střelná poranění na různých částech těla, kterým žena bohužel na místě podlehla. Následně měl muž, aniž by se zajímal o zdravotní stav ženy, z místa okamžitě utéct,“ doplnil mluvčí policie.

Zdroj: Kopecká Jana

Poštu policisté v pondělí ihned uzavřeli, zavřená zůstává až do středy 27. září. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. V případě, že bude vyšetřováním prokázáno, že dvaačtyřicetiletou ženu opravdu usmrtil dvaapadesátiletý muž, tak bude případ odložen z důvodu nepřípustnosti trestního stíhání, neboť pachatel zemřel,“ dodává mluvčí Kopřiva.

V objektu pošty se nacházejí dva byty. V jednom žila zaměstnankyně státního podniku, ve druhém manželé Frankovi. Po Dalovicích tak krátce po vraždě začaly kolovat fámy, že k tragédii došlo u nich doma.