Výsledkem je muž v nemocnici ve vážném stavu. Co se ale přesně událo je předmětem policejního vyšetřování. Bližší podrobnosti policisté tají.
„Viděl jsem večer jet k Tescu sanitku, která se za chvíli vracela a na místo přiletěl vrtulník,“ uvedl jeden z místních mladíků.
„Došlo zde ke zranění osoby, která musela být letecky transportována do nemocnice. Vzhledem k závažnosti zranění ale nebudeme bližší informace poskytovat,“ podotkla chebská policejní mluvčí Martina Hrušková.

„Záchranka si vyžádala osvětlení plochy pro přistání vrtulníku a ráno se ještě hasiči vraceli na místo, aby dezinfikovali a očistili parkoviště od krve,“ informoval mluvčí Hasičského záchranného sboru Martin Kasal.
„Bylo tam bezvědomí a poranění hrudníku,“ upřesnil rozsah poranění napadeného muže mluvčí krajské záchranky Lukáš Hutta.
„Mohu potvrdit, že muž leží u nás a jeho zranění jsou vážná,“ poznamenala mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň Renata Jenšíková s tím, že také nebude sdělovat podrobnosti.

Více neví ani zaměstnanci obchodního domu, kusé informace mají také městští policisté. „My jsme u případu nezasahovali,“ sdělil včera Deníku sloužící strážník.
Případ budeme nadále sledovat.