Sportovní olympiádou začaly ve čtvrtek v Dolním Žandově oslavy 810 let existence obce. Ve školní tělocvičně spolu změřily síly děti ze základních škol z Mikroregionu Mariánskolázeňsko. Do Dolního Žandova poslaly své výpravy základní školy z Lázní Kynžvartu a Velké Hleďsebe. Školáci se utkali například v malé kopané, vybíjené, šplhu, skoku do dálky nebo stolním tenisu.

V pátek 28. září pokračoval program oslav volejbalovým turnajem, kterého se zúčastnilo šest družstev z regionu.

Výsledky volejbalového turnaje: 1 Mechová

2 Dolní Žandov - bílá

3 Lipová

4 Exoti

5 Dolní Žandov - černá

 

 

Výsledky OLYMPIÁDA 2007
Skok daleký D 6. 7. tř 1. Pišková N. Dolní Žandov
2. Plašilová S. Dolní Žandov
3. Fenclová A. Velká Hleďsebe
Skok daleký H 6. 7. tř 1. Trešl L. Dolní Žandov
2. Polánka F. Velká Hleďsebe
3. Hylmar D. Dolní Žandov
Skok daleký D 8., 9. tř 1. Blacká D. Dolní Žandov
2. Pochopinová B. Dolní Žandov
3. Torská J. Velká Hleďsebe
Skok daleký H 8., 9. tř 1. Barcaba V. Velká Hleďsebe
2. Doležálek J. Lázně Kynžvart
3. Vávra M. Dolní Žandov
Šplh 1. -3. tř 1. Smolík J. Lázně Kynžvart
2. Kuna D. Lázně Kynžvart
3. Brantlová N. Dolní Žandov
Šplh 4. - 5. tř. 1. Rössler M. Dolní Žandov
2. Daňková M. Dolní Žandov
3. Jakubec J. Dolní Žandov
Šplh D 6. 7. tř 1. Fenclová A. Velká Hleďsebe
2. Pišková N. Dolní Žandov
3. Rolníková K. Dolní Žandov
Šplh H 6. 7. tř 1. Trešl L. Dolní Žandov
2. Jelínek Jan Dolní Žandov
3. Kroft D. Velká Hleďsebe
Šplh D 8., 9. tř 1. Volfová K. Lázně Kynžvart
2. Mülerová T. Dolní Žandov
3. Vodičková Š. Dolní Žandov
Šplh H 8., 9. tř 1. Barcaba V. Velká Hleďsebe
2. Mátl D. Dolní Žandov
3. Michálek P. Dolní Žandov
Běh 60 m 1. -3. tř 1. Tunder D. Dolní Žandov
2. Kudláč M. Dolní Žandov
3. Kohoutová K. Dolní Žandov
Běh 60 m 4. - 5. tř. 1. Zedek P. Dolní Žandov
2. Biberčič N. Dolní Žandov
3. Daňková M. Dolní Žandov
Běh 60 m D 6. 7. tř 1. Rolníková K. Dolní Žandov
2. Plašilová S. Dolní Žandov
3. Fenclová A. Velká Hleďsebe
Běh 60 m H 6. 7. tř 1. Trešl L. Dolní Žandov
2. Jelínek Jan Dolní Žandov
3. Vrba F. Lázně Kynžvart
Běh 60 m D 8., 9. tř 1. Zívalová E. Lázně Kynžvart
2. Půčková T. Lázně Kynžvart
3. Torská J. Velká Hleďsebe
Běh 60 m H 8., 9. tř 1. Barcaba V. Velká Hleďsebe
2. Adam J. Lázně Kynžvart
3. Čučela M. Dolní Žandov
Stolní tenis D 6., 7. tř 1. Kič M. (5.tř) Dolní Žandov
2. Rössler M. (5. tř) Dolní Žandov
3. Fenclová A. Velká Hleďsebe
Stolní tenis H 6., 7. tř 1. Polánka F. Velká Hleďsebe
2. Strnad Velká Hleďsebe
3. Jerman D. Dolní Žandov
Stolní tenis D 8., 9. tř 1. Vodičková Š. Dolní Žandov
2. Zívalová E. Lázně Kynžvart
3. Hrnčířová V. Dolní Žandov
Stolní tenis H 8., 9. tř 1. Jakubec M. Dolní Žandov
2. Michálek P. Dolní Žandov
3. Koubek T. Lázně Kynžvart
Šachy 1. Jelínek Jaroslav Dolní Žandov
2. Kyrpyčenko S. Dolní Žandov
3. Procházka J. Lázně Kynžvart
Střelba ze vzduchovky 1. Hylmar D. Dolní Žandov
2. Brožek L. Velká Hleďsebe
3. Jakubec M. Dolní Žandov
Pexeso 1. - 5. tř 1. Sulanová l. Lázně Kynžvart
2. Švanda Velká Hleďsebe
3. Nováčková M. Dolní Žandov
Vybíjená 1. Lázně Kynžvart
2. Dolní Žandov
3. Velká Hleďsebe
Kopaná 1. Dolní Žandov
2. Lázně Kynžvart
3. Velká Hleďsebe