Hezké počasí láká i některé obyvatele Chebska k letním adrenalinovým sportům. „Ráda bych vyzkoušela bungee jumping,“ pověděla studentka Andrea Mazancová z Chebu.
Ačkoliv na Chebsku k takovému zážitku nejsou možnosti, odvážní občané neváhájí, a za dobrodružstvím se klidně vydají několik desítek kilometrů od svého bydliště. „Je pravda, že kdyby šlo skočit někde tady, zrealizovala bych mé přání dřív,“ pověděla studentka.

'Adrenalinové začátečníky' přitahují například také tandemové seskoky padákem. „Vlastně ani nevím, co konkrétně mě na tom láká,“ pověděl jednatřicetiletý Jan Málek z Chebu. „Asi ten užasný výhled. Taky je to celkem legrace,“ dodal.
Jmenované aktivity se mohou některým lidem moc nebezpečné. „Mně bohatě stačí, když mám vylézt po umělé horolezecké stěně,“ řekla sedmatřicetiletá Marcela Svobodová z Chebu. „Nehledě na to, že mi vyhovuje to, že stěna je přímo v Chebu a tak se kvůli tomu nemusím někam daleko trmácet.“
Mezi oslovenými Chebany patřil k oblíbeným adrenalinovým sportům také paintball. „Vždy se při tom skvěle odreaguji,“ sdělil sedmadvacetiletý Jiří Dvořák z Chebu. „Jezdíme na paintball celkem často s přáteli. Myslím, že člověk musí mít ale stále namysli, že je to jen hra,“ dodal.