Bronislava Žídková, 47 let, Františkovy Lázně: Mám trošku smíšené pocity. Na jedné straně mám před složitou prací městské policie respekt a vážím si jich, ale na druhé straně si myslím, že jim chybí určitá disciplína.

Zuzana Filipinová, 16 let, Cheb: Svou práci odvádějí celkem dobře. Nikdy jsem s nimi neměla žádné problémy. Od jiných lidí jsem slyšela, že našim policistům chybí pohotovost a disciplína.

Katrin Karlíčková, 17 let, Křižovatka: Rozhodně jim vůbec nezávidím jejich povolání a docela je obdivuji. Rozhodně bych je neváhala volat, kdybych se dostala do nějaké nepříjemné situace. Ale jinak je nemusím.

Pavel Novotný, 20 let, Cheb: Zatím jsem s nimi neměl žádné vážnější problémy. Myslím, že svou práci dělají celkem dobře, až na to, že se možná nechovají tak správně, jak by měli.

Jaroslav Mrouzek, 50 let, Cheb: Podle mého názoru svou práci odvádějí relativně dobře. Možná by mohli trochu natrénovat disciplínu a někteří by si mohli oprášit slušné chování.

Radek Ondráček, 38 let, Cheb: Mají rychlý příjezd, když je nějaký člověk zavolá na pomoc. Umějí si s problémem poradit. V životě jsem s nimi neměl vážné problémy, takže nemohu posoudit.

(jaj)