Martina Černíková (13 let, Pomezí)

Na pololetní prázdniny žádné převratné plány nemám. Na to, abych se sebrala a šla s kamarády ven, bydlím docela daleko. Ani s rodiči nic neplánujeme, protože chodí do práce a sami jsou rádi, když jsou doma a můžou si odpočinout. Nejpsíš asi budu sedět u počítače a nebo odpočívat. Učení mě nečeká.

Kateřina Lališová (12 let, Cheb)

Celý den, co máme mít prázdniny, strávím asi hlídáním sestry. Budu si asi číst nějakou knížku a nebo si ještě opakovat něco do školy. Když pojedeme s rodiči na lyže, tak bych se na nich mohla možná konečně už i naučit. S kamarádkami nemáme nic naplánovaného, takže budu jinak asi doma.

Martina Kardošová (13 let, Cheb)

Nemám ve škole zas až tak dobré známky, takže se to asi rodičům moc nebude líbit. Budu se muset o prázdninách asi hodně učit. Možná by mě ale mohli pustit aspoň odpoledne někam ven s kamarádama. Jestli něco naplánují rodiče o víkendu, tak půjdu možná někam s nimi. Ale to se ještě neví.

Matěj Jeřábek (12 let, Cheb)

O prázdninách půjdu s kamarády ven. Už dva roky dělám parkur. Není to ale ten sport spojený s koňmi, je to řekněme trochu adrenalinová záležitost. Jedná se vlastně o akrobacii v ulicích s využitím všeho, co je po okolí. Jinak nemám dopředu nic naplánovaného, takže to bude asi všechno.

Jakub Jandura (13 let, Cheb)

Máme na Bublavě na horách chatu, takže pojedu asi s rodiči lyžovat. Já teda jezdím už dva roky na snowboardu, ale rodiče jezdí na lyžích. Možná pojedeme s kamarády někam na kolo. Baví nás jezdit v zimě, ale samozřejmě dáváme taky pozor, aby se nic nestalo. Poslední den o víkendu se ale asi podívám na učení.

Martin Komárek (12 let, Cheb)

Na prázdniny budu s největší pravděpodobností doma. Budu odpočívat, hrát na počítači a asi se i trochu učit. Možná pojedeme s kamarády do Františkových Lázní do Aquafora, ale to ještě není vůbec jisté, jestli to vyjde. Jinak na prázdniny nic naplánovaného už nemám, takže uvidím, co se vyvrbí.