Nový areál na levém břehu Ohře naproti chebské Krajince boduje. Jak Chebský deník už informoval, vydařil se i slavnostní program, kdy bylo středisko oficiálně uvedeno do provozu. Chebané si pochvalují zejména, že je zde vyžití pro malé i větší děti až po ´náctileté´ mladíky a slečny.

„Hned první den jsem na plac proti Krajince šla s dětmi," uvedla Martina Churá z Chebu. „A právě pro ně je to tady ideální. Vyřádily se ty malé i větší. Moc se nám to líbilo a myslím, že právě něco takového v Chebu chybělo," dodala.

Součástí startu do života lokality naproti areálu Krajinky se staly nejrůznější sportovní, společenské i zábavné akce. Představil se zde třeba také český reprezentační tým v rope skippingu skákání přes švihadla. Vyvrcholením však byla exhibice v Kulturním centru Svoboda. Na té hosty pobavily dvě velké hvězdy stolního tenisu Milan Orlowski a Jindřich Panský. „Show těchto dvou skvělých stolních tenistů jsem si nemohl nechat ujít," svěřil se velký sportovní fanda Roman Šebek z Františkových Lázní. „A bylo to fakt úžasné," pochvaloval si program.