Na závody v biketrialu se připravuje město Březová. Ty se uskuteční v sobotu v areálu Na Výsluní, kde finišují úpravy okolí a příjezdových cest. Sjedou se sem totiž borci z celé Evropy a město společně s pořadateli jim chce nabídnout co nejlepší podmínky.

Podle organizátorů bude parkování pro veřejnost zajištěné přímo v areálu a viditelně označeno. „Březová má zkušenosti s pořádáním mezinárodních akcí, takže zvládnout podobný podnik by pro nás neměl být problém,“ prohlásil starosta Březové Miroslav Bouda.

„Příjezd zahraničních závodníků očekáváme již od čtvrtka, další dorazí v pátek odpoledne. Největší nápor odhadujeme v sobotu kolem deváté hodiny ranní, kdy bude zahájení soutěže,“ doplnil Bouda s tím, že současná výstavba rychlostní komunikace R6 omezí řidiče při příjezdu do Březové, ale pořadatelé ve spolupráci s policií budou na případné komplikace připraveni.

Na Výsluní čeká na sportumilovné návštěvníky bohatý doprovodný program, včetně závěrečného ohňostroje spojeného s hudební produkcí