Bývalý vojenský areál mezi Drmoulem a Třemi Sekerami, kterému místní říkají Cech, už dlouhou dobu leží ladem. Využívá se jedině k offroadovým závodům, které jsou pro diváky velmi atraktivní. Vzhledem k tomu, že součástí areálu je i tankodrom, nemají pořadatelé nijak zásadní práci s přípravou tratě.

Celý areál je územně rozdělený mezi dvě obce. Zatím co pod Drmoul spadá zhruba dvacet hektarů, obec Trstěnice spravuje celkem 76 hektarů.

„V jednání je výstavba fotovoltaické elektrárny,“ sdělil Karel König, starosta obce Trstěnice. „Celá elektrárna by neměla mít rozlohu větší než pět hektarů. Jenom to nejde tak rychle, protože se musí ještě počkat, než se k celé věci vyjádří ministerstvo. Hlavní věž, která také patří pod naší správu, je zcela zazděná a zamřížovaná, aby se do ní nedostali vandalové. Navíc je opravená střecha, což ochrání interiér budovy před dalším poškozováním povětrnostními vlivy. S offroadovými závody se bude pokračovat i nadále, ale to se areál pronajme jenom na pár konkrétních dní a poté už opět bude ležet,“ dodal König.

„Už hodně dlouho se s tím areálem nic neděje,“ řekl Jan Choceňovský z Mariánských Lázní. „Byla by škoda, kdyby se tak prostorný areál nevyužil. Offroadové závody na Cechu měly vždy velký úspěch, tak proč nepřemýšlet o jejich vyzvednutí o úroveň výše.“

Celý prostor se výborně hodí i na sporty, jako je třeba airsoft nebo paintball, protože po odchodu vojáků zůstaly v lesech zákopy, různé bunkry a terén, který se v tom místě nabízí, přímo láká tyto militaristické nadšence. Mezi těmito lidmi je bývalý vojenský areál s názvem Cech velmi známý a oblíbený.