VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Český pohár ve společných skladbách finišuje

Mariánské Lázně –Závodnice II. kat. skončily v závodě deváté, ale do ČP si připsaly dva body za 7. místo. III. kat. unikla medaile o pouhé 0,4 bodu.

5.12.2010
SDÍLEJ:

Moderní gymnastika - ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Mach

Moderní gymnastky z GSK 2. ZŠ Mar. Lázně již absolvovaly tři kola Českého poháru a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve společných skladbách. Ve všech čtyřech kategoriích, které pro letošní rok připravily s trenérkami Olgou Vodičkovou a Lucií Práškovou, si vůbec nevedou špatně.

O prvním kole jsme již informovali. Druhé kolo Českého poháru se uskutečnilo v Břeclavi.

V I. kat. soutěžily i závodnice ze Slovenska. V této kategorii obsadila děvčata z Mar. Lázní 13. místo. Vzhledem k tomu, že do součtu Českého poháru se počítají jen ty kluby, které absolvují minimálně tři závody ze čtyř, získaly tři body za 6. místo v Českém poháru.

Závodnice II. kat. skončily v závodě deváté, ale do ČP si připsaly dva body za 7. místo. III. kat. unikla medaile o pouhé 0,4 bodu. Za 4. místo již podruhé získaly pět bodů. Stejně jako v I. kole obsadily závodnice V. kat. krásné 2. místo, bohužel také kvůli hrubé chybě – velkému pádu náčiní.

Třetí kolo se konalo na domácí půdě, tedy v Mariánských Lázních. Přijelo celkem 50 společných skladeb a domácím se vskutku dařilo. I. kat. skončila na 5. místě (4 body), II.kat. na 7. místě (2 body) a V. kat. na 5. místě (4 body) , protože v prvním provedení udělaly závodnice velkou spoustu hrubých chyb. Medaile se konečně dočkala III. kat., když se umístila na 2. místě a připsala si devět cenných bodů.

Uprostřed listopadu se uskutečnilo mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje.

Všechny mariánskolázeňské skladby přivezly cenné kovy. Zlato získala III. kat. a všechny ostatní závodnice vybojovaly stříbrné medaile.

Poslední kolo Českého poháru společných skladeb se konalo v Praze, kde se sešla silná konkurence. O účinkování mariánskolázeňských moderních gymnastek budeme čtenáře Chebského deníku informovat.

(olvo)

5.12.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Zdravotní sestry mohou studovat bez dojíždění

Ilustrační fotografie.

OTÁZKA PRO: Jana Kuchaře, starostu Františkových Lázní

Nebyli to migranti. V lázních se ubytovali pouze pracanti

Mariánské Lázně - „Máme tady uprchlíky,“ tato věta se šířila v posledních dnech na sociální síti. Mariánské Lázně vyděsil vyšší počet cizinců, kteří se objevili v budově bývalé úšovické školy. Podle města i majitele objektu ale nejde o migranty, ale o rumunské zaměstnance, kteří pracují v průmyslové zóně Bory.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Přepadení seniorky mladíkovi nevyšlo, tak šel vykrást auto

Cheb - Pěkné kvítko asi bude osmnáctiletý mladík. Ten během jednoho dne stihl přepadnout seniorku a ještě vykrást auto.

Denní psychoterapeutický stacionář funguje jeden rok. Je jediný v kraji

Ostrov - Denní psychoterapeutický stacionář už téměř rok funguje v ostrovské nemocnici. Vysoce odborné a specializované pracoviště, které je jediné svého druhu v Karlovarském kraji, rozšiřuje ambulantní péči o pacienty potýkající se s různými psychickými problémy a nemocemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení