Besídka pro důchodce – posezení s obecním úřadem
6. prosince v 14 hodin v kulturním domě Nového Kostela
Je připravené vystoupení dětí mateřské školy, základní školy, návštěva Čerta, Mikuláše a Anděla ,k poslechu a tanci hraje hudební skupina Veselá káča. Dárek od obecního úřadu obdrží každý zúčastněný důchodce.

Vánoční čertovská besídka pro rodiče
9. prosince v 15 hodin v mateřské škole Nový Kostel
Rodiče uslyší pásmo písní a básniček v podání těch nejmenších a dostanou dárky.

VI.Novokostelecké vánoční trhy
20. prosince v 9 až 12 hodin
Pro občany je přichystaný stánkový prodej upomínkových předmětů, dárky pro všechny, občerstvení, prodej kaprů, vánočních stromků. Doprovodným programem potěší děti z mateřské a základní školy Nový Kostel.
Ve 13 hodin se uskuteční v kostele Povýšení svatého Kříže v Novém Kostele – Rybovka - mše Jana Jakuba Ryby s doprovodem orchestru.

Adventní zpěvy
25. prosince od 15 hodin v kostele sv.Jiří a Jiljí v Kopanině.
17. hodin kostel Povýšení sv. Kříže v Novém Kostele. Lidé se mohou těšit na zpěvy kosteleckého dětského sboru za doprovodu sólistů z pěveckého sboru Chórus Egrensis.

Silvestrovská veselice
31. prosince ve 20 hodin v kulturním domě Nového Kostela.
Lidové slavnosti připravili herci z řad místních. Občané se mohou těšit na scénky, muzikálové písně v podání hostů, taneční vystoupení latinskoamerické tance, k poslechu a tanci hraje skupina Červená růže. O půlnoci samozřejmě nesmí chybět ohňostroj. Silvestr bude ve znamení dobré zábavy, smíchu a Havaje!

III. Obecní ples
21. února od 20 hodin
/program se upravuje /