Spousta nových přihlášek na zájmové kroužky v Domě dětí a mládeže (DDM) Sova Cheb svědčí o tom, že se den otevřených dveří opravdu vydařil.
„Vystoupily mažoretky DDM Sova, představili se letečtí modeláři, vodáci, horolezci, svůj koutek tu měli i rybáři,“ uvedla Radka Hurtová z DDM Sova. „Všechny zájmové kroužky začínají v říjnu,“ upřesnila.

Kromě prohlídky Sovy se konal v areálu i Václavský turnaj v ringu. Ten pořádalo občanské sdružení Rokršti.
„Nutno podotknout, že převážná část účastníků byla z řad mládeže, což pořadatele velmi potešilo,“ doplnila Hurtová. „Dnes se najde opravdu jen málo mladých lidí, kteří v chladném počasí dají přednost před kinem a počítačem právě tomuto netradičnímu sportu,“ poznamenala. „Kvůli špatnému počasí stihli odehrát jen dva zápasy, ale na dobré náladě všech zúčastněných to znát nebylo. Odcházeli domů mokří, zmrzlí, ale nadmíru spokojení,“ uzavřela Radka Hurtová.

Mnozí rodiče už nad vhodným zájmovým kroužkem pro dítě přemýšlejí od začátku školního roku.
„Dcera si vybrala angličtinu a chovatelský kroužek,“ poznamenala Jana Sedláková z Chebu. „Sova je výhodná v tom, že nemá přemrštěné ceny za kroužky a je dostupná pro všechny věkové kategorie školáků,“ řekla.