Růžový Avon pochod zamířil také do Chebu. Skoro dvě tisícovky účastníků několikráte vyslechly důležitá sdělení o prevenci, včasné návštěvě lékaře i sebevyšetření. Tahákem akce byla i zpěvačka Ilona Csáková, která je chebskou rodačkou.

„Na chebském náměstí se už v počátku programu sešly stovky lidí, aby společně s organizátory a ambasadorkami akce podpořili tuto celorepublikovou kampaň. Hlavním cílem akce bylo seznámit a především upozornit širokou veřejnost na prevenci a léčbu rakoviny ženského prsu," informovala Simona Liptáková, tisková mluvčí Městského úřadu Cheb.

„Jsem velmi ráda, že se programu zúčastnilo takové množství lidí. Odhaduji to na něco kolem dvou tisíc a musím přiznat, že jsme takovou návštěvu ani nečekali. Prevence a ochrana zdraví jsou prioritou každého z nás, proto jsme chtěli i my, aby se naše město do této kampaně zapojilo. Rakovina se může týkat každého, ať už osobně, či někoho blízkého," řekla ambasadorka a místostarostka města Daniela Seifertová. Hlavním hostem byla zpěvačka Ilona Csáková, která je nejen chebskou rodačkou, ale nad akcí převzala patronát. Bohatý doprovodný program nabídl taneční vystoupení skupiny Malika Lajla, ukázky taiči nebo vystoupení chebských divadelníků. Průvod doprovázela kapela sestavená z bývalých členů chebských Kučerovců za doprovodu malých mažoretek. Průvod prošel městem po trase dlouhé téměř tři kilometry a v areálu sportoviště na levém břehu Ohře měl svůj cíl. Tam druhým dnem probíhaly Chebské sportovní hry.