Do obřadní síně chebského městského úřadu dorazilo osmadvacet nových občánků. Podle účastníků je tato tradice pro děti velkým přínosem.
Batolata obdržela od pracovnic chebského městského úřadu plyšovou hračku a maminky kytici. Rodičům i dětem přednesli básničku předškoláci z chebské mateřské školky na sídlišti Skalka v ulici Do zátiší.

„Děti se básničku dlouho učit nemusí, protože sem chodí pravidelně a pamatují si ji,“ řekla zástupkyně ředitelky mateřské školy Jiřina Vančurová.
„Vítání občánků považuji za velmi dobrou tradici,“ řekla jedna z účastnic vítání Jana Bubancová z Chebu. „Já jsem tu byla se svými dětmi a teď už sem přišly moje děti se svými děťátky. A myslím, že pak je z toho i nádherná památka,“ doplnila.

A kdo že se stal novými občánky? Stali se jimi: Nikol Vajsová, Matyáš Hertel, Jakub Krišov, Miriam Křivánková, Anna Sedláková, Jan Bednář, Klára Preňková, Michaela Korpová, Marek Brož, Radim Drofa, Laura Belkova, Jan Hartmann, dvojčátka Hana Juhasová a Vojta Juhas. Dále pak Natálie Němcová, Petr Matyáš, Adam Fuka, Adriana Gatnarová, Daniel Marinkov, Michaela Jakubcová, Aneta Povíšerová, Laura Vašáková, Jan Kubeš, Lucie Danielová, Amálie Machová, Richard Tichý, Natálie Štochová a Adam Gordov.