Tato ojedinělá akce, která nenadchla jen Nicolku, ale také stovky ostatních hostů, se odehrála v sobotu večer ve Sportovní hale TJ Lokomotiva Cheb.

O zábavu se postaralo Taneční studio Magic Dance působící při Sportovním klubu Phoenix. Na závěr si pro účinkující i návštěvníky připravilo bonbónek – vystoupení populární kapely Maxim Turbulenc, které se plynule přeměnilo v dětskou diskotéku. Ta nalákala na palubovku všechny ratolesti přítomné v hale.

V programu se mladí ve věku od dvou do osmnácti let představili nejen v mažoretkovém umění, ale také v show dance, v hip hopu a ve spoustě dalších překvapení. Hosty zaujala rovněž oblíbená moderátorská dvojice Fešák Pino a Boňa bon Boňa.

„Před dvěma lety jsme uspořádali první takto velkou akci a já jsem se rozhodla, že za dva roky ji připravíme znovu. Nachystáme ji vždy v období, kdy se nekoná FIJO,“ reagovala na dotaz Deníku o důvodech konání show hlavní organizátorka programu Jaroslava Novotná z Tanečního studia Magic Dance.

„Pokud mám tu šanci, musím vyjádřit dík městu Cheb, bez jehož podpory by se taková akce nedala uspořádat, Karlovarskému Kraji i místní firmě Algon plus auto. Obdiv si zaslouží rovněž rodiče všech účinkujících za pevné nervy, a hlavně moje rodina. Bez ní bych děti trénovat nemohla a tudíž ani připravovat takovou velkou show,“ dodala.

Podle sedmiletého Kuby Tomka z Chebu, jediného chlapce vystupujícího s přesilou děvčat, to vše bylo prostě prima. „Musím se přiznat, že před tolika lidmi jsem tancoval vlastně poprvé,“ neskrýval smělý budoucí prvňák.