Taneční skupina Čertice z Chebu zaznamenala velký úspěch na soutěži mažoretek o Dačický pohár.
V kategorii junior získala děvčata první místo v pomponech (třásně) a čtvrté místo v batonech (hůlka).

„Byla to pro nás první takováto soutěž,“ uvedl vedoucí skupiny Jan Ambrozi. „Viděli jsme mimo jiné také vystoupení profesionálních skupin, i když byla soutěž vypsaná pro amatéry, ale na druhou stranu to pro nás znamenalo, že se můžeme něčemu novému přiučit,“ řekl. „Přestože děvčata na tréninku trochu lajdačí, tam odvedly skvělý výkon,“ pochválil Ambrozi. „Můj dojem ze soutěže je vynikající, byla perfektně zorganizovaná. Dokonce jsem přemýšlel, že by bylo hezké něco takového udělat i v Chebu. Bude to ale vyžadovat jednání s dalšími skupinami a hlavně by bylo nutné sehnat finance.“
Ze soutěže byla nadšená i samotná děvčata. „Bylo to úžasné, naprosto nepopsatelný zážitek,“ nadšeně líčila sedmnáctiletá Jana Polanová. „Holky dřely, až z nich tekl pot a při vyhlašování se objevily i slzičky,“ řekla.

Ona sama plní ve skupině spíše funkci vedoucí. „Ne, že by děvčata zkoušky podceňovala, ale jde spíš o to se hlavně domluvit, co a jak se bude dělat,“ dodala.

Jak ještě doplnil Ambrozi, rozrostla se nyní skupina o další dívenky ve věku kolem pěti let. Těm se začalo říkat Andílci a časem by měly vystupovat s Čerticemi.