Návrh na přestěhování chebského skateparku do menší rokle u divadla nenašel u Chebanů kladnou odezvu. Podle původních úvah mělo být do areálu dobře vidět. Nedocházelo by tak k ničení majetku nebo nedodržování pořádku.

„To je sice pravda,“ poznamenal Cheban Pavel Lukášek. „Ale co ten hluk? Rokle je mezi divadelním klubem a samotným divadlem. Nejspíš by to rušilo představení. To přece nejde přestěhovat skatepark přímo do centra města,“ zdůraznil.

Kromě divadla a divadelního klubu se v těsné blízkosti ještě nachází internát, knihovna a za hradební zdí Františkánská zahrada.
„Nic proti dětem, ale ta jejich prkýnka jsou strašně hlučná. A okolí divadla by mělo zůstat klidovou zónou. Už třeba kvůli Františkánské zahradě, kde se v létě koná řada kulturních akcí,“ řekla Ivana Žižková.

Problémy s přemístěním skateparku přiznává i chebský starosta Jan Svoboda.
„Určité části vedení města se návrh na přemístění líbí. Další jsou proti,“ sdělil starosta. Obavy z hluku mají podle něj hlavně v divadle. O přemístění tak stále není rozhodnuto.

Podle chebského místostarosty Michala Pospíšila se může skatepark přestěhovat i do Poohří, a to do části, která se bude v příštích letech revitalizovat.
„Právě tam se uvažuje o vybudování různých doplňkových sportovišť,“ podotkl místostarosta.
Se zahájením revitalizace této lokality se ale počítá až po roce 2010.