Jarní prázdniny v okrese Cheb se kvapem blíží. Začínají v pondělí 7. února a potrvají týden. Dům dětí a mládeže (DDM) Sova Cheb připravil pravidelný jarní program pro školáky z Chebska.

„Děti se mohou přihlásit buď na vybrané dny nebo na celých pět dní. Je nutné vyplnit přihlášku a zaplatit příspěvek. Potom bude zájemce zařazen. Počet míst je omezen a proto je nutné se přihlásit co nejdříve,“ uvádí se na webových stránkách DDM.

Všechny akce začínají v 8 hodin ráno a končí ve 14 hodin. Děti si s sebou musí přinést přezůvky, svačinu na celý pobyt, v zaplacené ceně je jedna vydatná polévka a teplý čaj. Program je následující:

Pondělí

Den se zvířátky. Kvízy, testy a jiné soutěže. Zajímavosti kolem živočišné říše s Martou.

Úterý

Dům plný her a netradičních soutěží s Alenou.

Středa

Výtvarné dovednosti pro šikuly tentokrát s Alenou číslo II.

Čtvrtek

Hry v klubovně i v terénu. Sportovní klání s Terezou.

Pro tento den je rovněž možné přihlásit se na zájezd do bazénu ve Weidenu. Děti mohou vzít i rodiče. Bližší informace se zájemci dozvědí na zvláštních letáčcích.

Pátek

Stepmánie, karaoke, florbálek a jiné netradiční hry a zábavy s Evou.

Odpoledne od 17 hodin začíná také ´Noční pochod s Evou´, který končí v 9,30 hodin v sobotu. Přihlášky je nutné předat Evě Pupákové. S sebou si účastníci musí přinést spací pytel, svačinu, pití, přezůvky.

Podrobnější informace získají všichni na webových stránkách Sovy nebo přímo v DDM. Program je určen dětem od 6 do 13 let. „Myslím, že Sova funguje dobře, a to už řadu let. Kdysi jsem tam chodila já a dnes tam posílám své děti,“ smála se Chebanka Alena Tomášková, matka dvou dětí do deseti let.